gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar aranızda Hayatımın Rolü dizisinin 2 bölümünü izleyen var ise lütfen bana Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözlerini yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hayatımın Rolü 2. Bölümde çalan Bile Bile Şarkısının sözleri

Hayatımın Rolü 16 Temmuzda çalan şarkı sözü

Bir arada olabilmek ne mümkün
    Bir arada kalabilmek imkansız
    Seneler alıp gitmiş ne var ne yoksa
    Herşeyi...

İnanılmaz... Değişen ben miyim
    İnanılmaz... Bu yabancı da kim
    Sen misin böyle uzak
    Veda sözleri söyleyen
    Geri dönmek inan işten değil
    Hani var ya tutamazsın kendini
    Bir ümitle,ya olursa dersin hep
    Bile bile herşeyin bittiğini
    Sonradan kor,sonradan kor
    Ayrılıklar, an be an
    Akıp gider akıp gider
    Zaman sana aldırmadan..

Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü 12 Ocak Muck dizisi papatya şarkısı Merhaba Melek'ler... Muck dizisinin 2.bölümünde öğrenciler usta yorumcu Teoman'ın Papatya şarkısını seslendirdiler, ben çok beğendim ve istedim ki Papatyam şarkısının sözlerini sizinle de paylaşayım ve hep birlikte mırıldanalım :) Teoman Papatya şarkı sözü: Bizi tanıyan herkes bilir Senle ben eskiden beri Hiç...
  2. Muck Dizisi 2.bölüm çığ gibi şarkısının sözleri

Muck Dizisi 2.bölüm çığ gibi şarkısının sözleri

12 Ocak Muck Dizisi Ada'nın söylediği şarkı Muck Dizisi 2.bölüm çığ gibi şarkısının sözleri Merhaba Melek'ler ve Muck dizisi sevenler... Bu sayfamızda Muck dizisinin 2.bölümünde Ada'nın söylediği Çığ Gibi şarkısının sözlerini, o şarkıyı beğenen herkes için ve siz üyelerimiz için paylaşıyoruz :) İnan ki sen gideli bulutlar hep ağlıyor Sensiz son gecemi gökyüzüne fısıldıyor Rüzgar...
  3. Arkadaşlar bana Namazla İlgili Güzel Sözler yazarsanız çok sevinirim

Arkadaşlar bana Namazla İlgili Güzel Sözler yazarsanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlarım, eşime namaz kılmasını söylüyorum evet biraz etkileniyor ama yetersiz kalıyor ona namaz kılmanın güzelliğini farklı dillerle anlatmak istiyorum bu yüzden de sizden Namazla İlgili Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum ki bende ona bu sözleri okuyayım. Hayırlı günler...
  4. Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar sizden Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum ben o şarkıyı çok beğendim aranızda Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözlerini bilenler bir zahmet isteğimi yerine getirirseniz sevinirim.
  5. Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar bana Ahmet Arifin Ay Karanlık şiirinin Sözlerini yazarsanız çok sevinirim tabi aranız da Ahmet Arif Ay Karanlık şiiri Sözlerini bilen var mı bilmiyorum vardır diye düşündüm ondan sözleri istiyorum:)

Sayfayı Paylaş