gebe
  1. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım

hayatımızda hep isteyipte olamadığımız yada yapamadığımız şeyler

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında siyahinci50 tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler hepimizin hayatta olmasını istedimiz şeyler vardır yada yapmak istedimiz:dilektut: mesela ben okuyup bir hemşire olmayı çok istedim ama şimdi bir teksil atölyesinde makinacıyım:yahoo: ya sizler melekler fikirlerinizi bekliyorum:ar4fd:[​IMG]

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bende okulumu bitirmek ve meslek sahibi olmayı isterdimm şimdi kafamı taşlara vuruyorum ama nafilee:) umarım hayatımızda ki keşkeler çok az olurr

yakışıklım ve siyahinci50 bunu beğendi.
  3. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    şu sıralar sevgilimle iyi anlaşmak isteyip de yapamadığım tek şey sanırım. :(

4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    dil bölümünde okumayı çok isterdim ama kısmet de sayısal varmış :)

5. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    ben hep sert mizaçlı olmak istemişimdir ama yapamıyorum ve bu yüzden bazen üzülüyorum:( kırılacak diye laf söylemem illa o kişiye dolmam gerekiyo keşke anında cevap verebilsem:S

6. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    walla düşündüğüm ne varsa pat diye söylüyorum saklamıyorumm acaba yapmasam iyimi olur diyorum sora gene kendımı tutamıyorum:)

hayatımızda hep isteyipte olamadığımız yada yapamadığımız şeyler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi???

Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi???

Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi??? Yorumlarinizi bekliyorum meleklerim...
  2. hayattaki iki şey...

hayattaki iki şey...

İki şey insanı "Nitelikli İnsan" yapar : 1- İradeye Hakim Olmak 2- Uyumlu Olmak İki şey "Ekstra Değer" katar : 1- Hitabet ve diksiyon eğitimi almak 2- Anlayarak hızlı okumayı öğrenmek İki şey geri bırakır : 1- Kararsızlık 2- Cesaretsizlik İki şey kaşif yapar : 1- Nitelikli çevre 2- Biraz delilik İki şey ömür boyu boşa kürek çekmemeni sağlar : 1- Baskın yeteneği bulmak...
  3. Hep Gidenlerin Yasını Tuttu Yüreğim

Hep Gidenlerin Yasını Tuttu Yüreğim

Hep gidenlerin yasını tuttu yüreğim… Gitmelerim olmadı ki benim.. Gidenlere tanık oldum da, Bir ben ögrenemedim gitmeyi... Fırsatım olmadı belki de.. Gidişlere aglarken, gitmelere varamadım.. Gitmek icin gelenlere actım gözlerimi.. Sonra ne mi oldu? İzledim sessizce gidişleri… İzlerken, kendimi unutmusum… Sarılmışım yalnızlığıma… Anladım artık…! Gidenlere ait benim...
  4. hep yandım hep ağladım

hep yandım hep ağladım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Otuzundan sonra yapamadığın tek şey…

Otuzundan sonra yapamadığın tek şey…

otuzundan sonra yapamadiğin tek şey otuzundan sonra İnsan 30 yaşından sonra arkadaş yapamıyor kendine. Koca yapıyor, karı yapıyor, çocuk yapıyor, arkadaş yapamıyor. Yapsa da eskiler gibi olmuyor. Halbuki uykuya dalar gibi arkadaş olurduk okuldayken. Arkadaş olmak için yaratılmış gibiydik. Bir hafta içinde böbrek verecek hale gelirdik. Neden olmuyor bu işler 30'undan sonra?...

Sayfayı Paylaş