gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hayatımızda ki riskler

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayatımızda ki riskler
    evet adminim çok doğru saol emeğine sağlık güzel paylaşımdı...

Hayatımızda ki riskler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatımızın Riskleri

Hayatımızın Riskleri

Yaşamımızda göze alabileceğimiz ve almamız gereken riskler -Gülmek "saftır" denme riskini, -Ağlamak ise "duygusal görünme" riskini... -Birine yakınlaşmak "kendini kaptırma" riskini, -Umutlanmak "hayal kırıklığına uğrama" riskini, -Sevmek ise "karşılık görememe" riskini, -Duygularını açmak "kendini ortaya koyma" riskini,...
  2. Gül ki Bayram Olsun Hayat

Gül ki Bayram Olsun Hayat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. || Hayatın Yedeği Yok ki...||

|| Hayatın Yedeği Yok ki...||

Hayat bazı anlarda dalından düşer, sen bir nehir olduğunda... Önüne katıp sürüklersin onu.Yaprak kadar hafiflediği anlarda.. Kimi zaman hızlı, kimi zaman yavaş.. En sevdiğin şey(ler)den ayrılmak, koyu kırmızı bir boşluk gibi oturur içine çoğu zaman. Bir şeftalinin ortasındaki çekirdeği çekip çıkardığında görürsün aynı boşluğu... Yaşamdır bu şarkısını söyler senin için, insanlar gönderir...
  4. öyle bir hayat yaşadım ki

öyle bir hayat yaşadım ki

ÖYLE BİR HAYAT YAŞADIM Kİ Cenneti de gördüm,cehennemi de Öyle bir aşk yaşadım ki Tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de. Bazıları seyrederken hayatı en önden, Kendime bir sahne buldum oynadım Öyle bir rol vermişler ki, Okudum okudum anlamadım. Kendi kendime konuştum bazen evimde, Hem kızdım hem güldüm halime, Sonra dedim ki “söz ver kendine” Denizleri seviyorsan,dalgaları da seveceksin Sevilmek...
  5. Hayat Öyle bir hayat yaşadım ki,

Hayat Öyle bir hayat yaşadım ki,

Hayat... BELKİ BAZILARINIZ BU ŞİİR DUYMUŞTUR NEDENİ BİLMEDİĞİM BİR ŞEKİLDE BU ŞİİRİ BENLİĞİMLE KAVUŞTURUYORUM...UMARIM BEGENİRSİNİZ CİCİŞLER :)) Öyle bir hayat yaşadım ki, Cenneti de gördüm,cehennemi de.. Öyle bir aşk yaşadım ki, Tutkuyu da gördüm pes etmeyi de.. Bazıları seyrederken hayatı en önden, Kendime bir sahne buldum oynadım.. Öyle bir rol vermişler ki, Okudum okudum...

Sayfayı Paylaş