gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hayatın da tuşu varmı?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Teknolojinin tüm hareketlerimizi esir ettiği hayatımızda birazda buradan bakmak gerek.Bilgisayardaki sanal hayattan başka dışarıdakı gerçeğine bakmak gerek.Kısa ve güzel bir yazı.:)
    Sevgiyi tuşlarla mı yazarsınız? Öpüşmek için hangi tuşlara basmak gerekir?...
    Ya da Geri dönüşüm kutusunda saklanabilir mi kaybolan zaman?
    Doğayı bilgisayarınızda döşeyenler, neden görmezsiniz bahçedeki akasyanın tomurcuklandığını.
    Ve ıslak toprak kokusu var mıdır dosyalarınız arasında ?...
    Koklamak, duymak, dokunmak, yok mu yaşam skalanızda?..
    Bilgi toplumu oldunuz da, duygu toplumu olmanıza megabaytlarınız mı yetmiyor?

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kaybolan zaman geri dönüşümde :)

Hayatın da tuşu varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumdan Sonra Hayat Varmı?

Doğumdan Sonra Hayat Varmı?

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, ikisi de çevrede olup biteni fark etmiş... Ne rahat, ne güvenli bir dünyaymış bu... Sıcak, ıslak, sevgi dolu... "Öyle...
  2. hayatın son kullanma tarihi varmı?

hayatın son kullanma tarihi varmı?

Hepimizin yaşadıklarımıza dair pişmanlıkları vardır. İtiraf ettiğimizde çok geç kaldığımız. "Keşke" dediğimizde, "keşke" demenin bile vaktinin geçtiği zamanlarımız. Bir anlık öfkeyle söylenen sözlerimiz. Başkalarına danışarak aldığımız kararlar, bunun neticesinde yanlışlıklarımız vardır. Daha sonra hata yapıldığı bilindiği halde, geriye dönemediğimiz için sancılarımız....
  3. Hayatında Varmı Böyle Biri??

Hayatında Varmı Böyle Biri??

Umarım herkesin hayatında vardır yada olur böyle biri :) Sizi sizin kadar tanıyan biri.. Kendini ve hayatı çok iyi tanıyan biri... Sizi hep düşünen, ama sizin onu düşünüp düşünmediğinizi önemsemeyen biri... Size sizi anlatabilen, sizi başkalarına anlatmayı çok seven, bunu yaparken gözlerinin içi parlayan biri... Sizin için her şeyi yapmaya, her şeyi başarabilmeye hazır biri.. Ne söylediğini...
  4. Leonardo Da Vinci kısa hayatı

Leonardo Da Vinci kısa hayatı

Leonardo Da Vinci nin en özet şeklinde hayatını yazarmısınız en kısa vurguluyorum tekrar. Bana Leorando Da Vinci'nin yaşamını kısa cümleler ve can alıcı bilgilerler ile sağlayıp verebilirseniz minnettar kalacağım. Teşekkürler.
  5. justin bieberin hayatı hakkında bilgi varmı

justin bieberin hayatı hakkında bilgi varmı

Justinin hayranı olmaya başladım ve hayatı hakkında doğru dürüst bilgi bulamadım,lütfen bu sayfaya onunla ilgili bildiklerinizi yazarmısınız?

Sayfayı Paylaş