gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

hayatın enleri

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hayatın enleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatin En Güzel Yanlari

Hayatin En Güzel Yanlari

HAYATIN EN GÜZEL YANLARI -AŞIK OLMAK. -İLK ÖPÜŞME. -YÜZ KASLARINIZ AĞRIYANA DEK GÜLMEK. -SICAK BiR DUŞ. -ÖZEL BiR BAKIŞ. -MAiL ALMAK. -MANZARALI BiR YOLDA ARABA KULLANMAK. -RADYODA EN SEVDiĞiNiZ KiŞiNiN ŞARKISININ ÇALMASI.. -YATAĞINIZA UZANIP YAĞMURUN SESiNi DiNLEMEK. KURUTMA MAKiNESiNDEN YENi ÇIKMIS SICAK BiR HAVLU.. -SATIN ALMAK iSTEDiĞiNiZ KAZAGIN %50...
  2. Hayatınızdaki en önemli tarih?

Hayatınızdaki en önemli tarih?

Evet sevgili melekler gün geçtikçe yeni oyunlarımızı siz oyun severlere sunuyoruz.İşte yepyeni bir oyun daha.Hayatınızın en önemli tarihi??? Bakalım en önemli tarihiniz hangisi ve neymiş???:D Eee tabiki yarışmayı başlatan ben başlıyorum:D 26 ARALIK 2006 oğllum doğdu :amigo:
  3. hayatımızdaki en değerli aşkımızannelere...

hayatımızdaki en değerli aşkımızannelere...

hayatımızdaki en değerli aşkımız ANNELERE... 21 senelik evlilikten sonra "aşk ışıltısını" canlı tutmanın yeni bir yolunu buldum. Bir süre önce, başka bir kadınla çıkmaya başladım ve bu aslında eşimin fikriydi. Bir gün eşim, beni çok şaşırtarak: "Biliyorum ki onu seviyorsun" dedi Şiddetle itiraz ettim: "Ama ben seni seviyorum!!!" "Biliyorum ama aynı...
  4. Hayatınızdaki en özel insan?

Hayatınızdaki en özel insan?

hayatınızdaki en özel insanlar kimlerdir? çıkar beklemeden,size kırıcı davransa da sevebildiğiniz kimler var? Meleklerin hayatındaki en özel insan kimdir ve neden burada paylaşalım.
  5. Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

REnkli dekorasyon örnekleri Rengarenk evler Çok fazla renk karmaşasını sevmeyen biri olarak bana bu renkli dekorasyon örnekeleri fazla karışık ve renkli geldi. Göz yoracağını düşünüyorum. Ben daha sde bir yatak odası dekroasyonundan yanayım.

Sayfayı Paylaş