gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

hayatın helezonları

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Gördüklerinize hayretler içinde bakacaksınız. Bu kadar spirali nasıl oldu da fark etmedik bunca zaman? [​IMG]

hayatın helezonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat;

Hayat;

Hayat; Kimi sevdiğin ve kimi incittiğindir... Kendin için neler hissettiğindir... Güven, mutluluk, şefkattir... Arkadaşlarına destek olmak ve nefretin yerine sevgiyi koymaktır... ... Hayat; Kıskançlığı yenmek, önemsemeyi öğrenmek ve güven geliştirmektir... Ne dediğin ve ne demek istediğindir... İnsanların sahip olduklarını değil, kendilerini olduğu gibi görmektir. ... Her şeyden önemlisi...
  2. ...Hayat...

...Hayat...

Gönüle doğru bir uzun yürüyüştür hayat. Çiçeklidir de, sabır ister de, uzundur. Adım adım emek ister de, uzundur. Yoksa bir anlık akıştır. Kimler bulur yolu? Kimler kaybolur yollarda, yollarda akarken? Hangi bir anı hissettik, hangi bir anımıza şahit tuttuk gönlümüzü, bize kalan onlardır. Bir tek izdir belki, ama sağlam bir izdir. Silinmeyecek bir izdir. Asla kopmayacak bir kulptur. Dura...
  3. HaYaT ../..

HaYaT ../..

HaYaT ../.. Tebeşirle çizilmiş bir seksek oyunu kadar uçucu bir çizgisi var hayatın. Farkında olmadan basıyorsun çizgiye. Kızıyorlar anında. “ YANDIN! “ diye atılıyorsun oyun dışına… Elif ŞAFAK
  4. Hayattan...

Hayattan...

HAYATTAN... *Geniş ve rahat olmayı öğrendim... Ölümün dışında hiç bir şey göründüğü kadar önemli ve acil değil... *Coşkulu ve neşeli olmadığım zaman, bunun hiç kimsenin suçu olmadığını ve gülümsemem gerektiğini öğrendim... *Cesur olmayı; değilsem bile öyle davranmayı öğrendim... Nasıl olsa, aradaki farkı kimse anlamıyor... *Cazibemle 15 dakika idare edebildiğimi, ama ondan sonra...
  5. hayat

hayat

“Rabbim sen olmasan Kimin aklına gelirim ben”

Sayfayı Paylaş