gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayatın her anından bir resim karesi

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hayatımızın her anından bir resim karesi buyrun.ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz up etmek baya bir zamanımı aldı ama tüm resimleri paylaşmak istedim :)çünkü cidden çok anlamlı ve kaliteli resimler hayatımınızın her anından bir resim karesi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok Duygulu bir paylasim olmus canim , emegine saglik... +rep

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzel olmuş

hayatın her anından bir resim karesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Her Şey Bir An

Nilüfer - Her Şey Bir An

hayat bundan böyle beni aldatamazsın ne yollardan geçtim ben kandıramazsın hayat kolay kolay beni ağlatamazsın bundan böyle canımı acıtamazsın neler neler gördük göğüsledik senle bana ait çok sey kaldı sende daha neler söyler gönül dile gelse hani verdiklerin hani nerde yalan yalan her şey bir an,aman kaybetmeden,kıymet bilse insan yanar sonra yanar inan herşey ölüm gibi,herşey bir ann...
  2. Anladım Ki... Her Şey Bir Oyundu Hayatımda

Anladım Ki... Her Şey Bir Oyundu Hayatımda

Hayat akıp gidiyor avuçlarımdan bense tutamıyorum. Sadece gidişini seyredeyebiliyorum. Yapabileceğim en iyi şeyse avuçlarımdan kayıp gidene el sallamak oluyor. Ne acı dimi? Kalbin acılar içinde parçalansa da yüzün gülmek zorunda oluyor ya hani en acısı da bu olsa gerek... Yalandan etrafa gülücükler dağıtmak, daha açılan yaralarının kabuğu bile düşmeden yaralarına yenilerinin eklenmesi,...
  3. Hayatta her seçim bir kaybediştir

Hayatta her seçim bir kaybediştir

hayatta her seçim bir kaybediştir her seçim bir kaybediştir hayattaki seçimlerimiz hayattaki seçimler Hayatta her seçim bir kaybediştir. Bir şeyi seçer ve başka birşeyi belkide birçok şeyi kaybedersin. Seçtiğin herneyse kaybettiklerine değmeli ve sen asla kaybettiklerin için üzülmemelisin. İşte bende herşeyimi, kendi hayatımı bu hayattan beklentilerimi, yapmak istediklerimi, iyi kötü...

Sayfayı Paylaş