gebe
  1. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Hayat'ın ve Resim'in

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Sanfora tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekleeeer :)
    burada haya
    tınıza dair resimler paylaşa bilirsiniz
    küçük detaylar olsa bile her ne olursa olsun sadece sizi ve hayatınızı anlatsın
    hadiiii şimdi benim hayatımdan bazı resimler paylaşayım ve size örnek bir şeyler olsun :tik:

Okulum'dann

Hayat'ın ve Resim'in konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları.

Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları.

hayat kızları Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları. Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil, onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları. Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller. onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil. Çünki onlarında kendi düşünceleri vardır. Bedenlerini tutabilirsiniz, ruhlarını...
  2. Ve Kartvizitler

Ve Kartvizitler

kartvizite ne yazılır yılbaşı kartvizitleri Nerede, nasıl ve ne şekilde toplandığı ve saklandığı farklılık gösterebilir ama iş hayatındaki herkesin bir kartvizit koleksiyonu olduğu bir gerçek. Yüzlerce kart, hatta daha fazlası. Bu kartları elinize alın, sonra tek tek bu kartlara bakın. Kartın üzerinde ismi yazan kişiyi acaba hatırlayabildiniz mi? O gün, o toplantıda tanıştığınız kişilerden...
  3. Yılmaz Erdoğan Neşeli Hayat'ta

Yılmaz Erdoğan Neşeli Hayat'ta

neşeli hayatlar neşeli günler yılmaz erdoğan neseli hayatlar neseli günler yilmaz erdogan ünlü ustalardan Yılmaz Erdoğan yeni filim çekimleri için Noel Baba oldu.... NOEL BABA YILMAZ! YILMAZ ERDOĞAN'IN YENİ FİLMİNİN ÇEKİMLERİNE BAŞLANDI! Çekimleri süren “Neşeli Hayat” filminin bazı bölümlerinin çekileceği alışveriş merkezi, yılbaşı renklerine büründü. Çam ağaçlarıyla süslenen alışveriş...
  4. Hayat'ımda hep bekledim diyenler ....  Burası size göre...

Hayat'ımda hep bekledim diyenler .... Burası size göre...

beklemekle ilgili yazılar -----------NEDEN HEP BEKLERİZ Kİ ?----------- Kendimi bildim bileli bekledim ben. Büyümeyi bekledim; bişey olmadı. Sevmeyi sevilmeyi bekledim; bişey olmadı. Birilerini bekledim; kimi geldi, kimi gelmedi; yine bişey olmadı. Oysa ben bişey olmasını bekledim hep. Ve buna aracı olabilecek herhangi birini,birşeyi… Şimdi yazı bekliyorum; yaz gelecek, kışı bekleyeceğim....
  5. Hayat'tan Havlu Çeşitleri

Hayat'tan Havlu Çeşitleri

havlu, modelleri, el havluları, ayak havluları, hayat banyo havluları, çeşitleri, renkleri, alternatif modelleri buradan bulabilirsiniz Hayat marka havlular; normal havlulardan tut, banyo ve ayak havlulara kadar hepsi burada :D:D Hayat havlu çeşitlerini sizler için melekler mekanı farkı ile paylaşıyorum. El havluları; Banyo Havluları; Ayak...

Sayfayı Paylaş