gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hayatını polis memuru kurtardı

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

GARSONLUK YAPAN TÜRK SEVGİLİSİNİ 10 YILLIK KIZ ARKADAŞIYLA SEVİŞİRKEN YAKALAYAN İNGİLİZ CLAİRE BİKİNİSİYLE BODRUM CADDELERİNDE BAĞIRARAK KOŞTU VE DUVARDAN ATLAYIP ÖLMEK İSTEDİ...

İngiltere’de sekreterlik yapan ve tatili için kız arkadaşıyla birlikte Bodrum’a gelen 26 yaşındaki İngiliz Claire Madlight, barda tanıştığı 26 yaşındaki E.Ç. aşk yaşamaya başladı. Aradan birkaç gün bile geçmemişti ki garson sevgilisinin kendisini aldattığından şüphelenerek onu takibe aldı. Genç kız plaja inip güneşlenmeye başladı. Ancak kız arkadaşı yanında değildi. İçine kuşku düşen kız güneşlenmeyi bırakıp hızla kaldıkları otele geri döndü. İçerden inleme sesleri geliyordu. Kapıyı açtığında ise sevgilisi ve 10 yıllık kız arkadaşı kendilerinden geçmiş çılgınlar gibi sevişiyordu. Bu manzara karşısında deliye dönen Claire çıplak ayak ve bikinisiyle pansiyondan çıkıp Bodrum caddelerinde ağlayarak ve bağırarak koşmaya başladı. Bu durumu fark eden bir polis memuru derhal motorsikletini park edip genç kızın yanına geldi. Ama Claire arabaların arasından dalıp yolun karşına geçerek 10 metre yükseklikteki setten kendini atmaya kalktı. Polis deliye dönen genç kızı güçlükle ikna edip durdurdu ve Claire’yi sakinleştirdi. Claire 'Sevgilim beni 10 yıllık arkadaşımla aldatınca şoke oldum. Oysaki onu çok sevmiştim, evlenebilirdim bile' dedi. Polis memuru tarafından hastaneye götürülen genç kız birkaç gün sonra ülkesine döneceğini söyleyerek 'İkisini aynı yatakta görünce çılgına döndüm, kendimi öldürmek istedim. O polis memuru olmasa belki bugün hayatta değildim. Hayatımı kurtardığı için ona teşekkür borçluyum. Ülkeme dönüp bu kabusu bir an önce unutarak hayatıma devam etmek istiyorum. Tatil aşkı bana göre değilmiş' diye konuştu.

Hayatını polis memuru kurtardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .......şehit polis memurlarımız.......

.......şehit polis memurlarımız.......

şehit polisler listesi polis şehitleri şehit polis listesi DOĞUM YERİ VE TARİHİ KOCAELİ-19.10.1932 ŞEHADET YERİ VE TARİHİ İSTANBUL-28.12.1968 MEZARLIĞININ BULUNDUĞU YER KOCAELİ- Eskieşme Mezarlığı ŞEHADET NEDENİ Görevli bulunduğu sırada vurularak şehit olmuştur. DOĞUM YERİ VE TARİHİ Sapanca/SAKARYA- 02.07.1929 ŞEHADET YERİ VE TARİHİ BOLU-09.12.1969 MEZARLIĞININ BULUNDUĞU YER...
  2. Bu öpücük hayat kurtardı

Bu öpücük hayat kurtardı

İstanbul'da kamyonun çarptığı kadının kalbi durdu. Olay yerinden tesadüfen geçen bir doktor, bakın nasıl hayat kurtardı... İstanbul'u dün vuran yağmurun yol açtığı kaza bir mucize kurtuluşu da getirdi. İstanbul'da kamyonun çarptığı kadının kalbi çarpmanın etkisiyle durdu. Olay yerinden geçen bir doktor, kalp masajı ve suni teneffüsle son anda kurtardı... Gaziosmanpaşa'daki trafik kazasında...
  3. Telefon ışığı hayatını kurtardı

Telefon ışığı hayatını kurtardı

Kaza yapan sürücü cep telefonunun ışığı ile yardım istedi.. Bu sayede ölümden döndü! Van'da meydana gelen trafik kazasında yaralanan sürücü, sürünerek çıktığı yolda ışığını yaktığı cep telefonunu sayesinde ölmekten kurtuldu. Alınan bilgiye göre, kaza dün gece saat 00:45 sıralarında Van-Erciş karayolunun 20. kilometresinde meydana geldi. A.D. isimli şahsın yönetimindeki 65 EU 065 plakalı...
  4. Bebek bezi hayatını kurtardı

Bebek bezi hayatını kurtardı

Brezilya'nın kuzeyindeki Recife kentinde, 3. kattan düşen bebeğin yaşamını hazır altbezi kurtardı. Olayda, Caua Felipe Massaneiro adlı bebek yaklaşık 10 metre aşağıya düşerken bezi, apartmanın çevresini saran duvarın üzerindeki demirlere takıldı. Bebek, bir süre sallandıktan sonra bezinin yan bantlarının açılmasıyla yavaşlayarak yere kaydı. Olayı anlatan polis yetkilisi, bu olayı...
  5. Polis memuru intihar etti

Polis memuru intihar etti

Polis Akademisi Başkanlığı Akademik İşler Şubesi’nde görevli polis memuru Akçagedik intihar etti. Ankara’nın Gölbaşı İlçesi’nde Polis Akademisi Başkanlığı Akademik İşler Şubesi’nde görevli polis memuru Mehmet Akçagedik, çalıştığı binanın 5’inci kat balkonundan kendini boşluğa bıraktı. Neden intihar girişiminde bulunduğu henüz belirlenemeyen Akçagedik'in sağlık durumu kritik. Olay, bugün saat...

Sayfayı Paylaş