gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

hayatının aşkını anlattı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Asuman Krause üstükapalı anlattığı ilişkini nihayet açıkladı.....

ASUMAN: ALTI AYDIR İLİŞKİ YAŞIYORUM
    ASUMAN KRAUSE ŞİMDİLERDE BİR YANDAN ALBUM VE SAHNE ÇALIŞMALARI YAPARKEN, DEĞİR YANDAN DA EKRANLARIN YENİ YARIŞMA PROGRAMI ’WİPEOUT’U SUNUYOR..

Asuman bu arada kendine bir de sevgili bulmuş. Bakın bu konuda neler söylüyor; 'Altı aylık güzel bir ilişki yaşıyorum. Hayat arkadaşım. Çok iyi anlaşıyoruz. Her şeyden önce çok iyi arkadaşız. Bazen birbirimize 'Kanka ne haber?' falan deriz. Güzel bir yolda yürüyoruz.'

hayatının aşkını anlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan - Aşk Hayatı

Yılmaz Erdoğan - Aşk Hayatı

Sevmek gibi geliyordu herşey, Sevmek gibi gidiyordu kadın Adını anlattığı, canın teni yakmasaydı, Bir bulut evet ama aslolan Bulutun suyu yağmasıydı... "bir insanı sevmekle başlıyordu herşey" Ve boşanmak için En az iki şahit gerekiyordu!
  2. Acı -Aşk Resimleriyle Anlatım

Acı -Aşk Resimleriyle Anlatım

acılı aşk resimleri açı aşk resimleri acılı resimler en acı acı Acı -Aşk Resimleriyle Anlatım
  3. Peygamber Efendimizin Hayatı Genel Anlatım

Peygamber Efendimizin Hayatı Genel Anlatım

peygamberimizin halalarının isimleri peygamber efendimizin hayatı anlatımlı peygamber efendimizin hayatı PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED (S.A.V)' in HAYATI Hz.Peygamber (s.a) kayıtsız şartsız yeryüzü halkının neseb yönünden en hayırlısıdır. Nesebinin şerefi en yüksek doruk noktasındadır. Buna düşmanları bile şahitlik ederlerdi. Bu yüzden düşmanı olan Ebu Sufyan, Bizans hükümdarının huzurunda...
  4. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...
  5. 2012 Burçların Aşk Hayatı

2012 Burçların Aşk Hayatı

Burçların Aşk Hayatı 2012 2012 Burçların Aşk Hayatı Burçlar ve Aşk,2012 Burçların Aşk Hayatı, 2012 Burçlar ve Aşk hayatı nasıl olacak bunlarla ilgili bilgi var mıııı

Sayfayı Paylaş