gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hayatınız Film Olsa Sizi Kim Canlandırabilirdi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kişilik testler ilginç testler

Sevgili melekler, diyelim ki dünyaca ünlü, topluma mal olmuş biri oldunuz ve hayatınızın filme çekilmesi söz konusu. Acaba sizi kim canlandırabilir? Aşağıdaki soruları yanıtlayın ve test sonucunda kimin sizi canlkandırabileceğini görün...

1. Okulda nasıl bir öğrenciydiniz?

a)İyi bir öğrenciydim çok dürüst ve çalışkandım.

b)Okul beni çok sıkıyordu.

c)Okulu çok severdim. Rekabetten hoşlanırdım.

d)Okul? Bu kelime bana hiç yabancı değil.

2.Bu gece için yaptığınız planların hepsi ertelendi. şimdi ne olacak?

a)Bir kek yaparım ya da yeni bir yemek reçetesini denerim.

b)Ben hiç evde kalmam. Mutlaka gidecek başka bir parti bulurum.

c)DVD de film izlerim.

d)Bir şişe şarap açıp herşeyi unutmaya çalışırım.

3.Deliler gibi seviyorsunuz. Onun yüzünden kimseyi utandırıyor musunuz?

a)Hayır çok mutluyum. Sevilmek güzel bir şey.

b)Aslında drama oyuncusu gibiyim.

c)Sevgilim beni terkederse diye ödüm kopuyor.

d)Arkadaşlarım bana güveniyorlar.

4.Anne olmak için yaratıldığınızı mı düşünüyorsunuz?

a)Evet. Biz kadınlar bunun için yaratılmışız.

b)Vücudumun bozulmasına göz yumamam.

c)Çocuklarım olsa da işimi bırakmam.

d)Bebek mi? Bilemiyorum.

5.Prenses Diana nın en çok hangi özelliği hoşunuza gider?

a)O halktan biriydi.

b)Çok şık ve zarifti.

c)O bir Prens ile evlendi.

d)Kraliyet ailesine meydan okudu.

SONUÇLAR

a'lar cogunluktaysa:

KATE WINSLET

Siz ayakları yere sağlam basan bir kadınsınız. Sinemada sizi Kate Winslet in canlandırması doğru olur. Sinema dünyasının genç kuşaktaki en iyi oyuncularından biri o.

b'ler cogunluktaysa:

LIZ HURLEY

Siz çekici gösterişli bir kadınsınız. Güzel görünmeye bayılıyorsunuz. Bu durumda sizi Liz Hurley in canlandırmasından daha doğru bir şey olamaz. Hurley mükemmel olmaya özen gösterir.

c'ler cogunluktaysa:

MEG RYAN

Gerçekten çok sevimlisiniz. Romantik ve idealistsiniz. Fakat size hiç kimse hükmedemez. Kimsenin etkisinde kalamazsınız. Meg Ryan sizin için en uygun oyuncu. Başkalarını düşünmeyin.

d'ler cogunluktaysa:

DREW BARRYMORE

Çılgın bir kadınsınız sizi kontrol altında tutmak zor. Hayatın bir eğlence olduğunu düşünüyorsunuz. Düzenli yaşamak ya da çalışmak size göre değil. Tıpkı Drew Barrymore gibi.

Hayatınız Film Olsa Sizi Kim Canlandırabilirdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korku Filmlerinde Kim Kimdir?

Korku Filmlerinde Kim Kimdir?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayatınız bir film olsa adını ne koyardınız?

Hayatınız bir film olsa adını ne koyardınız?

Evet meleklerim hayatınız bir film olsa adı ne olurdu=? :dil:
  3. Film renklendirme yöntemini kim buldu

Film renklendirme yöntemini kim buldu

Bu yazı: Film renklendirme yöntemini kim buldu, Film renklendirmeyi kim buldu, Film renklendirmenin icadı, film renklendirme ne zaman bulundu diye merak edilen bilgileri içeriyor. Sevgili Melek'ler, daha önce hiç merak ettiniz mi bilmiyorum ama ben filmlerin renklendirilmesini merak ettim :D:D Eminim ki sizde şmidi merak ettiniz. O zaman gelin merakımızı giderelim :) Film renklendirmeyi...
  4. Film arşivini kim buldu, film afişinin icadı

Film arşivini kim buldu, film afişinin icadı

Bu yazı: Film arşivini kim buldu, film afişinin icadı içerik kısaca.. İlk film afişi, film afişi nezaman bulundu, film afişini kim yaptı, ilk film afişi hangi filmindir İlk film arşivi hakkında bilgiler içermektedir. Eminim ki, sizlerinde bir film arşivi vardır Melek'ler :) Şimdi diyeceksiniz ki, bizim film arşivimiz şimdi ne alak? Hemen bir açıklık getirelim ve size film arşivi ilk kim...
  5. Facebook'ta sizi kimler silmiş

Facebook'ta sizi kimler silmiş

facebook, facebook yardımı, facebook üyeleri, daha önce facebook'da görüntülü konuşmayla ilgili konu açmıştık şimdiyse facebook'da sizleri kimin sildiğini öğrene bileceğiniz bilgileri yazıcaz , facebook'da sizi kimlerin sildiğini merak ediyormusunuz ? Facebook, yeni "Timeline" yani "Zaman Tüneli" özelliği ile kullanıcılarına Facebook'ta şimdiye kadar yaptıkları tüm...

Sayfayı Paylaş