gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Hayatınız keyifli mi?

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Mutluluk armut değildir pişmez, beklemekle ağzımıza düşmez! Acaba siz mutlu olmayı bilenlerden mi, yoksa onun bir gün sizi bulmasını bekleyenlerden misiniz?

Hayatınız keyifli mi?

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oldukca keyifliyimdirrr testte öyle söyledi zaten çok tşekkürlerr :)))

Hayatınız keyifli mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keyifli tavsiyeler!

keyifli tavsiyeler!

Sofranızın ortasında minik bir bahçe yetiştirebilirsiniz. Bahçenizden veya bir çimenlikten toprağı ile birlikte söktüğünüz çimenleri bir saksıya ekin. Arasına minik bahar çiçekleri yerleştirin. Küçük saksılar kullanıp masada yan yana da dizebilirsiniz. Laleli vazolar: Laleler sadece vazonun içinde değil, aynı zamanda vazonun üzerinde de büyüleyici bir atmosfer meydana getiriyor....
  2. Hayat Karalama Defteri mi...?

Hayat Karalama Defteri mi...?

Hayat Karalama Defteri mi? Hayatı karalıyoruz. Bembeyaz, tertemiz bir hayat ikram ediliyor bize. Yalan bulaşmamış, riya dolanmamış. Bir “güvercin bakışı” gibi sade, günahsız, bir su gibi aziz bir hayatı nasıl da karalıyoruz. Ne uğruna? Bir kârımız da yok ha! Dostlarımıza dost gibi bakamadan, gül demetlerini koklayamadan, bir şiirin sükunetine veya heyecanına kapılamadan, çocuğumuzun kolundan...
  3. O,hayat arkadaşınız olabilir mi?

O,hayat arkadaşınız olabilir mi?

Sadece aşık olmanız ömür boyu mutlu olacağınız anlamına gelmiyor, karşınızdaki kişi ile yıllarca aynı yastığa baş koymak istiyorsanız kendinize şu soruları sorun. İş hayat arkadaşını seçmeye geldiğinde kimse bu kişi konusunda hata yapmak istemez. Aşk iki insanın bir araya gelmesi için en doğru neden gibi gözükse de bir evliliği sürdürmek adına bu duygunun yanında birçok farklı...
  4. Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...

Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...

hayatıma fön çeksem düzelirmi hayatıma fön çeksem düzelirmi acaba Ben yanlışlar yaptım hayatım da hayatıma dair bir sözümde yok aksine susmayı tercih etim haykırmak istercesine… Hata yapmadığımı düşündüğüm tek şey sen ile bir şeylere başlamak oldu. Hayatımın doğru olan yanısın bana yön gösteren kutup yıldız misali. Her yıldız kayarmış sende kaydın elerimden bir yıldız gibi gecemde bana yön...
  5. Hayat sabit mi? (Grey'in kaleminden)

Hayat sabit mi? (Grey'in kaleminden)

Yaşıyor muyuz Dünya küçük ya da istemediğimiz kadar büyük. Hani derler ya karşılaşıyoruz seninle sürekli dünya küçük mü ne. Aslında karşılaşacak kadar büyük bir dünya. Düşünmesek, hareketlerimizi azaltsak, sabit dursak nereye gidebiliriz ki. Başıboş kalmış gibi sıfırdan mı başlasak hayata acaba. Kapana kısılmış uçamaz kuş gibi kanatlarımız yok olmaya başlıyor sanki....

Sayfayı Paylaş