gebe
?

hayatınıza dönüp baktıgınızda hep haklı mı cıktı anneniz....

1. evet

66,7%
  2. hayır

33,3%
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

hayatınıza dönüp baktıgınızda hep haklı mı cıktı anneniz....

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

evet canlarım nedendir bilmem annelerimizin dedikleri hep dogru cıkar ve o an cok duymuşuzdur ben demiştim kızım sana diye laflar.... peki soruyorum size.....
    Hayatınıza dönüp baktığınızda hep haklı mı çıktı anneniz?

2. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım meğer annem daima haklıymış bunu çocuğum olduktan sonra anladım...

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    eweeet bacımm annneler her zaman haklıdır ben annemi her konuda dinledimm hiç karşı gelmedim taki onu tanıyana kadar :uhu: canımmmmmmm annem nasıl uğraştı neler yaptı keşke demek istemiyorum ama keşke annemi dinleseydim :18:

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    annem her zaman haklı çıkıyor,ALLAH yanımdan hiç ayırmasın.

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Evet diyorum...
    Hayat tecrübelerinden olsa gerek benim görmediğim bir sürü detayları fark edip önceden uyarmış olmasına rağmen dinlemediğim ve olay sonuçlandığında aynen annemin dediği gibi olduğunu çok yaşadım...

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Genelde evet ama hep değil.:)

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben düşünce olarak anneme çok benzerim. Zevklerimizde, kararlarımızda hep aynıdır, genelde hemfikir oluruz annemle :) O yüzden, bu güne kadar annemin karşı çıktığı pek bir kararım olmadı:) Ve aldığım kararlardan da çok şükür ki asla pişman olmadım. Yani, annem ve benim kararlarım birse ve ben pişman olmadıysam, annem hep haklı demektir :) Yada şöyle söylesem tam yerinde olur, annem ve ben hep haklı çıktık çok şükür :))))

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla nedendir bilinmez ama hisleri kuvvetli allah vergisi heralde benim suan her dediğim çıkmasada anne olunca cıkıcak heralde :D

10. yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet benimde annem ne derse çıkar her seferinde şok olurum

11. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    malesefmi demem lazım bilemedim ama meger anam haklıymış :sinir:

hayatınıza dönüp baktıgınızda hep haklı mı cıktı anneniz.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler hep sağlıklı olsun diye...

Anneler hep sağlıklı olsun diye...

Anneler hep sağlıklı olsun diye... Yiyeceklerin besin değerlerinin yanı sıra renklerini ve görünümlerini de koruyan Miele Vitasteam hem sağlıklı ve leziz hem de iştah açıcı ve doğal sofralar yaratıyor. Yemekleri Miele Vitasteam’de pişen anneler, sağlıklarını özenle korumanın tadını çıkarıyor. Miele Vitasteam, geleceğin fırını... İçinde bulunan su tankıyla yemekler, buharla sarıp...
  2. biz hep imkansızdık bu hayatta

biz hep imkansızdık bu hayatta

Süre gelen zaman, akıp giden şehirler, üzerime geliyorlar, fikrim kollarında ölmek, nutkum susmak, gözlerim ise ağlamaktan yana, lakin hiç birini yapamaz oldum, duygusuzum. Bir demec verdim tırnaklarıma, gözlerimi yumdum olanlara, hatalarımı gördüm,ölüme gittim, gelişim güzelmiydi? sabahları hiç olarak kalktım. aşk yoktu yüreğimde artık sadece yatağımdaki gözyaşlarım kalmıştı, imkansızdı...
  3. Annem hep derdi!!!

Annem hep derdi!!!

annem hep derdi Ah ah annecim gerçektende bu yazıyı okuyunca aklıma sen geldin.Neler anlatırdın bana ne öğütler verirdin.Bazen kafama bişe dank edicne diyorum ki ''annem hep derdi'' diye..aynen öle annecim sen hep derdinn ama ben dinlemezdim:(Dinlemediğim için özür dilerim annecim:( ANNEM HEP DERDİ unutma' diye tavsiyede bulunmuştu.. 'Yaşın ilerledikçe senin için daha önemli olacaklar,...
  4. hayat nedir anne ?

hayat nedir anne ?

Hayat Nedir Anne? benim hiç sapanim olmadi anne, ne kuslari vurdum, ne de kimsenin camini kirdim... çok uslu bir çocuk degildim ama, seni hiç kirmadim, hep boynumu kirdim. ben hayatim boyunca bir tek kendimi vurdum! .. suskun görünsem de, firtinali ve magrurdum anne. bir mizrak gibi, aynada hep dik durdum anne! .. ben sana hiç bir gün laf getirmedim, leke sürmedim. ama gögsümü...

Sayfayı Paylaş