gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Hayatınızda Herşeye Karışan Biri Var Mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Melekler Hepimizin hayatında mutlaka böyle birileri vardır.Müdahale etmek isteyenlerin,burnunu sokmaya çalışanların varlığını görmemek elde değil.Çoğunlukla bu mekanımızda sanırım kayınvalideler başta gelebilir.Sizlerin Hayatınıza karışan birileri varmı varsa kimler.....

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

hayatıma karışan bir kişi yok ya merak eden var :D:D kayınvalidem :puha:

ÖzGüL ve ARZUZU bunu beğendi.
  3. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    eşimmm,maşallah herşey hakkında bilgisi vardır mutlaka yorum yapar kocişim.kayınvalidem pek karışmaz sankim :D

ARZUZU bunu beğendi.
  4. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    karışan deilde benimle ilgili olaylarda eşim bilgi sahibi olmak ister:D

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Valla hayatıma karışan birileri yok aksine çekemeyen dersen bir o kadar fazla:D:D Kayınvalide olayına benim için öz annem kadar değerlidir.. Şimdiye kadar bana kaynanalık yapmadı aksine kendi kızlarından bile üstün tutmuştur ve benide çok sever.

6. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

eşimi yazmadım zaten karışması gerekir yani karışma dediğim her şeyden haberi olmalıdır tabiki

ARZUZU ve TİTAN bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Nile katılıyorum, eşimin herşeyimden bilgisi olur , onun dışında kimse bana karışamaz :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  8. erika

erika Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim hayatıma herkes karışıyor ben yine bildiğimi okuyorum ...:croc:

ARZUZU bunu beğendi.
  9. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    benim yok çekemeyen sürekli laflarıyla dediğini yaptırmaya çalışan çok ama kimse hayatıma karışamaz ben yanlış bişe yapmadığım sürece kimseye laf düşmez.burnunu sokmaya çalışan çok oluyor ama ağzının payını alıp köşeşine çekiliyor.

ARZUZU bunu beğendi.
  10. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    çok şükür karışan yok karışanı karıştırırım zaten hahaha

ARZUZU bunu beğendi.
  11. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    aynen özgülll ddediğin gibi çok karışmak ısteyen var çomak sokmak isteyen otorıterlık ypmak ısteyen amaa ben izin vermemmmmmmmm !:D:D

Hayatınızda Herşeye Karışan Biri Var Mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. marsta hayat var mı?

marsta hayat var mı?

Dünya kamuoyu 1996 yılında, önce Ağustos, ardından Ekim ayı başında çok ilginç haberlerle sarsıldı. 7 Ağustos’ta NASA direktörü Daniel Goldin düzenlediği basın toplantısında, Antarktika’da bulunan ve Mars’dan geldiği bildirilen bir meteoritte NASA’dan bir grup bilim adamının (McKay, D.S. ve arkadaşları) fosil bakteri kalıntıları keşfettiğini duyurdu. Hemen ardından, çalışma grubu bu konuyla...
  2. bir hayat vardır artık...........

bir hayat vardır artık...........

DÜNYA DENİLEN SÜRGÜNDE AÇARSIN GÖZLERİNİ.. İSTESEN DE ,İSTEMESENDE SANA VERİLEN BİR HAYAT VARDIR ARTIK.. HAYAT ÇOCUKLUĞUNUN YANSIMASIDIR... UNUTAMADIĞIN O GÜZEL GÜNLERİN, ÇOCUKÇA MUTLULUKLARIN YANSIMASIDIR... SEVİNÇLERİN,DOSTLUKLARIN, YAŞADIĞIN HEYECANLARIN YANSIMASIDIR HAYAT...
  3. HaYAtInIZda BöyLe biRi Var Mı ?

HaYAtInIZda BöyLe biRi Var Mı ?

Öyle birini bulunki ; Size içten bir şekilde güzel olduğunuzu söyleyen; Telefonu suratınıza kapadığınızda sizi geri arayan ; Sizin uykuya dalmanızı seyretmek için uyumayan; Sizi alnınızdan öp en; Size en zor anlarınızda,sizi bulutların üstünde çıkarmak isteyen; Arkadaşlarının önünde elini tutan; Öyle birini bekleyin ki; Size durmadan size sahip olduğu için kendini şanslı saydığını veya ne...
  4. Hayatınızda böyle biri var mı ?

Hayatınızda böyle biri var mı ?

Sizi sizin kadar tanıyan biri.. Kendini ve hayatı çok iyi tanıyan biri... Sizi hep düşünen, ama sizin onu düşünüp düşünmediğinizi önemsemeyen biri... Size sizi anlatabilen, sizi başkalarına anlatmayı çok seven, bunu yaparken gözlerinin içi parlayan biri... Sizin için her şeyi yapmaya, her şeyi başarabilmeye...
  5. Tek bir hayatınız var

Tek bir hayatınız var

SİMURG (ZÜMRÜDÜ ANKA) EFSANESİ Rivayet olunur ki; Kuşların hükümdarı olan Simurg ( Zümrüd-ü Anka, Kaknus, ya da batıda bilinen adıyla Phoenix ), Bilgi Ağacı’nın dallarında yaşar ve her şeyi bilirmiş. Bu kuşun özelliği gözyaşlarının şifalı olması ve yanarak kül olmak suretiyle ölmesi, sonra kendi küllerinden yeniden dirilmesidir. Kuşlar Simurg'a inanır ve onun kendilerini kurtaracağını...

Sayfayı Paylaş