gebe
  1. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

hayatınızda yaptığınız en acayip muzurluk,çılgınlığı yazın melekler...:)

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında LOLİPOP* tarafından paylaşıldı.

en muzuru seçiyoruz hadi bakalım buyrun kızlar.............

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    işte aradığınız kişinin taaa kendisi ben oluyorum :D:D
    ben okadarr muzurluklar yaptım ki hiç sormayın hatta aklıma gelenlerden bazılarını yazayım...

birilerini korkutmayı çok seviyordum ben küçükken wc ye giden küçük kardeşlerimi acü geliyooooo der ışıkları kapatır kaçardım ağlaya ağlaya gelirlerdi hahaha
    ilkolkuldaki öğretmenimin tayini çıkınca gitmesin diye arabasının egzozuna havuç tıkamıştım :D:D

bizim oranın bir delisi vardı deli demeyeyimde rahatsızdı adam ama biz onunla sürekli dalga geçerdik bi gün adamın evine gizlice girdik adam aniden geldi ve bizi elinde sopa ile kovaladı ama yakalayamadı ::D:D

ooo daha çokk var ama aklıma gelenler bunlar :D:D

nurdi bunu beğendi.
hayatınızda yaptığınız en acayip muzurluk,çılgınlığı yazın melekler...:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir aşk için yapılan çılgınlıklar yapılan çılgınlıklar hayatta sevgili için bugüne kadar yağtığınız en buyuk çılgınlık nedır?
  2. en acayip olumler

en acayip olumler

Jake Fen isimli Macar adam, esini korkutmak için kendini asmis pozu verdi… Eve gelen es kocasini o halde gorünce bayildi..Kapiyi açik gören komsu kadin içeri girince iki cesetle karsilastigini sanip evi soydu.Topladiklari ile çikarken Jake kadina bir tekme atti. Cesedin canlandigini sanan kadin korkudan öldü..Jake beraat etti.. • New York’ta 5′inci caddede bir adama araç hafifçe çarpti. Adama...
  3. Hadi Meleklerim Sizlere Maksi Elbise Çılgınlığına Katılın...

Hadi Meleklerim Sizlere Maksi Elbise Çılgınlığına Katılın...

Maksi Elbise Modelleri Maksi Elbise Çılgınlığı Siz de Maksi Elbise Çılgınlığına Kapılın! Geçtiğimiz bir iki sezondur kendini dinlenmeye alan maksi elbise modası, bu sezon muhteşem bir dönüş yaptı! Biz de sizin için bu sezon en çok öne çıkan maksi elbise modellerini derledik! Çizgili Maksi Elbiseler Geniş yuvarlak kesim yakalı, rengarenk çizgi desenli maksi elbiseler bu sezon oldukça...
  4. Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir haydi kıslar itiraf edelim ;)

Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir haydi kıslar itiraf edelim ;)

Biz eşimle nişanlıyken akrabalarımız araya girip konya uzak gurbete gitmesin diye arayı karıştırdılar ailemde düşünmeye başladı mi? acaba diye bende aşkım için eşime kaçtım işe gider gibi;) zaten nişanlıydık sadece 5ay önce evlenmiş olduk.

Sayfayı Paylaş