gebe
  1. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8

Hayatınızda Yaşadığınız Süpriz, çok mutlu olduğunuz anları paylaşalım

Konu, 'Kadınca' kısmında angel_blue tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hayatımızda ansızın kocamızın, arkadasımızın, cevremizin bize yaptığı sprizler ve hissetiklerimiz, çok mutlu olduğumuz anları paylaşabiliriz.Güzel bir paylaşım olacağına inanıyorum.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    ilkini müsadenizle ben yazıyorum.Eşim ben çalışmadığım evde sıkıntıdan patladığım günlerde güzel büyükçene bir çiçek göndermesi beni önce çok şaşırttı sonrada tabiki çok sevindirdi.Telefona sarıldım hemen çiçği gönderme sebebini sordum.Aldığım cevap: SENİNLE HER GÜNÜMÜZ ÖZEL İLLEDE BİŞEY OLMASINA GEREK YOK. Artık nasıl uçtuğumu siz tahmin edin

nese355, kestane, CeMoŞ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ne güzel Allahım mutluluğunuzu bozmasın inş.

Benimde her anım yeni taze kocişimle süper geçiyor.Doğum günümde yaptığı sürpriz mükemmeldi. Ihhh anlatmam :D:D

nese355 ve EnCey bunu beğendi.
  4. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Belencım zaten anlatım mutluluğu paylaşmak ıcın burda konu actım.özal degılse anlat derim ben.Teşekkür ederim

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Süprizleri Severim
    Eşim bu yakın zamanda benim telefonuma "seni seviyorum" meajını alarm şeklinde ayarlamış.Telefon çalıyo ama değişik birde baktımki alarm kurmuş benden habersiz.Şaşırttı beni.

6. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    hmm bakim bitanesini yazim bende :D:D ya 16 ya da 17 yaşındayız o zaman. Bi telefon istiyodum mavi kapaklı hala durur :) ama öyle böyle değil telefonum da sağlam alalı da 1 yıl olmuştu telefonu ne zaman görsem içim gidiyodu resmen onla yatıp kalkıyodum. Sevgilim de o zaman boş zamanlarında kendi dükkanlarında çalışıyodu bi gün oturuyoruz bi cafede arkadaşımla bu geldi yanımıza elinde bi poşet :D:D heyecanla açtım tabi telefonu görünce şok oldum nası mutlu oldum ama o an ki heyecanımı hala anlatır :D:D meğer sevgilim dükkanda çalışıp para biriktirmiş benim için öyle almış telefonu canımm benim yaaaa ayy çok seviyorum onu :asskim:

solenzara bunu beğendi.
  7. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    .......................................

Son düzenleme: 18 Eylül 2011
    kestane, CeMoŞ ve angel_blue bunu beğendi.
  8. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    süüperrrr canım benım nazar değmesın

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

özlem

Ailemin yanında elipte eşimin işi sebebiyle onu o gün görememem çok üzmüştü beni.Otobüste gelirken anım sıkıla sıkıla geldim.Eve girip odama geçtiğimde vazonun içinde kendisnin topladığı çiçekleri görünce ve birde yazdığı notu okuyunca çok şaşırmış duygulanmış ve mutlu olmuştum.Üçü bir arada oldu yani:)

10. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113

Belencim evlendin mi sen yawww :D:D Bi haber eder insan foto paylaşır oldumu şimdiii :D:D

Bende paylaşayım Sevgilimin doğum günümde yaptığı sürprizler :D:D Özellikle tepkilerim için Hediyelerini tek tek vermesi :D:D ve dee hiç beklemediğim bi defter aldım ondan hayatımın en özel insanı seviyorum yaa :D:D

Son düzenleme: 15 Ağustos 2011
    nese355 bunu beğendi.
  11. jupiter

jupiter Forum Okuru

bir cok sey var aslinda ama ben bunu paylasmak istedim..

cok istiyordumki bi anne olayim o duyguyu bende yasayayim...1 sene olmustu calismalara baslayali ve her adet olusumda kabuslar yasiyor agliyordum..derken tam ümidimi kestim olmuyor napalim dedim esimde olmazsa olmasin sen varsin ya biz saglikliyiz ve birlikteyiz ya o yeter dedmisti (bu daha bi sürpriz tabi :cry:)...ve o ay adet olmamistim heyecanla gidip test almistim ..ve orda pozitifii gördügüm andaki hissi hic birseyle kiyaslayamayacagim...olamaz böyle müthis bir duygu havalara ucuyor agliyor gülüyor ciglik atiyordum bunlarin hepsini bir arada bana baska ne yaptirabilirki :D:D

rabbim herkese bu duyguyu yasatsin insallah..

melike gunduzalp ve solenzara bunu beğendi.
  12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Romantiklik

İşten çıktım nasıl yağmur yağıyo, aradı nerdesin dedi metroya binicem dedim.Hava soğuk yağmurlu bu akşam bende kalalım dedi ısrar edince tamam dedim.1 saat sonra ondaydım.Kapıyı açtığında elektriklermi yok dedim ve sanki ALİCE HARİKALAR DİYARINA GİRDİM.Evin bazı yerlerine mumlar yerleştirmiş, sofra hazır.Girdim elimi yüzümü yıkadım güzel bir yemek yedik.O romantik gece yorgunluğumuda bozuk olan moralimide herşeyi unutturdu.

melike gunduzalp bunu beğendi.
  13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hediye

O gün alışveriş merkezinde başbaşa gezerken beğendiğim saati ben tuvalette iken alıp hediyelik paket yaptırıp bana çaktırmadan cantama nasılda koymuş ya.Tabi ben ondan ayrılıp 4 saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra yorgun argın eve girip bavulumu açtığımda dünyalar benim oldu

14. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yılki doğumgünümün güzel geçmesi için uğraşan arkadaşlarım, beni çok mutlu ettiler ve şaşırttılar :)

melike gunduzalp bunu beğendi.
  15. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıydık o zman..o kdar uzaktıki bana..bi o kadar yakın..konuşmak gözgöze gelmek aynı dolmuşa binmek bile imkansızdı :uhu: ama bigüüüüüüüüüüüüüüün geldi ve benden bişey rica etti arkideş aracılığıyla,ben tabki tmm dedm sonra hiç hesapta yokken o gün buluştuk,ama böyle anlattığım kadar kolay değil çok acı tatlıydı o an,birbirmze bakamdık 10 dk öylece durduk sonra sarıldı bana sarıldım onaa ohhhhhh ne güzeldi ve ondan sonra devam etti zaten :nazar: :D:D

angel_blue bunu beğendi.
Hayatınızda Yaşadığınız Süpriz, çok mutlu olduğunuz anları paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. An an yaşadığım zamanımsın [mükemmel]

An an yaşadığım zamanımsın [mükemmel]

elimsin; ekmeği tuttuğum secdeye vardığım Allah'a açtığım elimsin Sen benim tutan elimsin! Sen benim her şeyimsin... Gözümsün; hakkı, hakikati aşkı, güneşi Zeytini ve Balığı gördüğüm gözümsün Sen benim gören gözümsün! Gözümsün... Işıl ışıl parlayan Bir noktaya dalan Gülen, ağlayan gözümsün Sen benim iki gözümsün! Sen benim her şeyimsin... Ayağımsın; Tüm yükümü taşıyan...
  2. kadınların en çok mutlu oldukları yaş

kadınların en çok mutlu oldukları yaş

Ben bu araştırmayı sevdim.Yapılan araştırmalar bazen tam isabet denilcek cinsten oluyor ya:):) İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada bu yaş belirlendi. İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta sabit bir işe bir erkek arkadaş ya da kocaya düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip...
  3. ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

çıpla pozlar ünlüler ARZU YANARDAĞ - Derste altıma kaçırdım Okul hayatıma hem normalden erken yaşta hem de ikinci sınıftan başladım. Anlayacağınız yaşım küçüktü. Orta birinci sınıfa gittiğim seneydi. Bir gün derste çok sıkıltım. Hiç unutmam, dersimiz muhasebeydi. Öğretmenden tuvalete gitmek için izin istedim. Fakat bana 'Dersin bitmesini bekle. şimdi gidemezsin' dedi. Neredeyse altıma...
  4. Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

28 yaşında olmak Az önce ki bir yazımızda "bu devirde mutluluk zor iş" demiştik. Zira bununlada yetinmeyip "neden mutluluk zorlaştı" diye bir araştırma yaptık. Bir kadın sitesi olarak, elbette ki kadın mutluluğu üzerine araştırdık :) Nihayetinde, karşımıza çıkan sonuçlarda, kadınların en çok mutlu olduğu yaşın 28 yaş olduğunu öğrendik :) İşte haberimizin devamı Melek'ler;...
  5. En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

Kıslar herkesin eğlence anlayışı farklıdır mesela ben eşimle balkondan halı silkelerken çok eğleniyorum çünkü beni dinlemiyo ve bitürlü aynı anda silkeleyemiyoruz komedi oluyoruz bu sadece küçük eğlencelerimizden biri ya sizlerin en çok eğlendiğiniz zaman nedir???:A

Sayfayı Paylaş