Hayatınızda Yaşadığınız Süpriz, çok mutlu olduğunuz anları paylaşalım

bir cok sey var aslinda ama ben bunu paylasmak istedim..

cok istiyordumki bi anne olayim o duyguyu bende yasayayim...1 sene olmustu calismalara baslayali ve her adet olusumda kabuslar yasiyor agliyordum..derken tam ümidimi kestim olmuyor napalim dedim esimde olmazsa olmasin sen varsin ya biz saglikliyiz ve birlikteyiz ya o yeter dedmisti (bu daha bi sürpriz tabi :cry:)...ve o ay adet olmamistim heyecanla gidip test almistim ..ve orda pozitifii gördügüm andaki hissi hic birseyle kiyaslayamayacagim...olamaz böyle müthis bir duygu havalara ucuyor agliyor gülüyor ciglik atiyordum bunlarin hepsini bir arada bana baska ne yaptirabilirki :D:D

rabbim herkese bu duyguyu yasatsin insallah..

Romantiklik

İşten çıktım nasıl yağmur yağıyo, aradı nerdesin dedi metroya binicem dedim.Hava soğuk yağmurlu bu akşam bende kalalım dedi ısrar edince tamam dedim.1 saat sonra ondaydım.Kapıyı açtığında elektriklermi yok dedim ve sanki ALİCE HARİKALAR DİYARINA GİRDİM.Evin bazı yerlerine mumlar yerleştirmiş, sofra hazır.Girdim elimi yüzümü yıkadım güzel bir yemek yedik.O romantik gece yorgunluğumuda bozuk olan moralimide herşeyi unutturdu.

Hediye

O gün alışveriş merkezinde başbaşa gezerken beğendiğim saati ben tuvalette iken alıp hediyelik paket yaptırıp bana çaktırmadan cantama nasılda koymuş ya.Tabi ben ondan ayrılıp 4 saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra yorgun argın eve girip bavulumu açtığımda dünyalar benim oldu

ayrıydık o zman..o kdar uzaktıki bana..bi o kadar yakın..konuşmak gözgöze gelmek aynı dolmuşa binmek bile imkansızdı :uhu: ama bigüüüüüüüüüüüüüüün geldi ve benden bişey rica etti arkideş aracılığıyla,ben tabki tmm dedm sonra hiç hesapta yokken o gün buluştuk,ama böyle anlattığım kadar kolay değil çok acı tatlıydı o an,birbirmze bakamdık 10 dk öylece durduk sonra sarıldı bana sarıldım onaa ohhhhhh ne güzeldi ve ondan sonra devam etti zaten :nazar: :D:D

yanımda olması

Sevgılımın benım en zor zamnalarda yanımda olması ona olan sevgımı arttırıyor

benim sevgilim bana ilk suprizi boyle yapmisdi.birlikde alis verise gitmisdik ve birden sevgilim ortadan yok oldu.birde duydum ki alis veris merkezinde mikrofonlar araciligiyla bana olan sevgisini anons ediyo.sevgilimin sesini duyunca sok oldum.herkes bana bakiyordu.o gunu hic zaman unutmuycam.

benimkide askerdeyken bana doğum günümde çiçek ve pasta göndermişti çalıştığım yere dayanamayıp bütün gün ağlamıştım :) sonra askerliği bittiğinde habersiz geldi kapıyı açtılar onun sesi şok olmuştum :)

Geri