gebe
  1. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Hayatınızdaki en özel insan?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında solenzara tarafından paylaşıldı.

hayatınızdaki en özel insanlar kimlerdir? çıkar beklemeden,size kırıcı davransa da sevebildiğiniz kimler var? [​IMG] Meleklerin hayatındaki en özel insan kimdir ve neden burada paylaşalım.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2011
    silence ve EnCey bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    3 kişi çok kısıtlı ama bence aile dışında 3 kişi demek daha güzel olur,ben öle yapcam :D tuba hocam,sevgilim ve dostum duygu :)

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    benimde bi kaç kişi var :D:D
    Annem
    Bitanecik Sevgilim
    ve bir kaç sayılı arkadaşım ;);)

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    sadece sevgilim bu kadar açık ve net :)
    En özeli o.
    Ama ardından en başta kardeşim gelir. sonra annem sonra babam sonra bi arkadaşım :)

5. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    3 kişi ama sıraya koyamam babam , erkek kardeşim(beni üzse de), nişanlımm 3ünü de çok seviyorum hiç bayan yok ama:):)

6. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    en zor zamanlarımda yanımda olan sevgilim tabi ki..

7. prensesh

prensesh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    sevgilim aşkım herşeyim eşim tabiki ama şimdi planlarımızda bebiş var nasipse onu eşimden fazla sevicem biraz kıskançlık olucak tabi:puha::puha::puha::puha:

9. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evlatlarım annem kardeşlerim eşim bunları sıraya koyamam hepsi birbirinden ağır hepsini çok seviyorum :d040:

Hayatınızdaki en özel insan? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatınızda fark yaratan insanlar

hayatınızda fark yaratan insanlar

aşağıda "Peanut" çizgi dizisinin yaratıcısı Charles Schultz'un felsefesi yer alıyor. 1.Dünyanın en varlıklı 5 insanı kim? 2.Son beş 'Camel Trophy'yi kimler kazandı? 3.Son beş yılın güzellik kraliçeleri kimlerdi ? 4.Nobel ödülü kazanan 10 kişinin adlarını söyleyin. 5.Oscar ödülü kazanan 12 aktör veya aktrisin adlarını söyleyin. Ne kadarını yanıtlayabildiniz ?...
  2. hayatın enleri

hayatın enleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. özel hayat kalmadı...

özel hayat kalmadı...

Artık özel hayat diyem bi şey kalmamş.. Rusıyada msn gibi bir program var.agent deniyor... @mail.ru şeklinde açılıyor...bunun özelliyi gizli saklının olmaması...konuşduğun herkes ve her şey ortada oluyor...İsteyen senın ''moy mir'' yani benim dünyam...bu bölüme girip bütün adresleri ve resimleri ala biliyor... Benimde vardı (artık yok rahatım sonunda)...rahat konuşamıyordum ve resim...
  4. Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

magazin, acun ılıcalı, survıvor, hakkında, ali taran, ayşe özyılmazer hakkında herşey burada Melekler im bakın Acun ne demiş.. Özel hayatlar özel kalsın Televizyon dünyasının dâhi çocuğu Acun Ilıcalı, yakın dostu Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel ile sürpriz evliliği hakkında yorum yapmaktan kaçındı Yapımcı Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen ve Gökhan Şükür önceki akşam Bebek’te kahve içip sohbet...
  5. 2015'in En Özel Yatak Odası Takımı Alaçatı Yatak Odası Takımı

2015'in En Özel Yatak Odası Takımı Alaçatı Yatak Odası Takımı

İngiliz country tarzı dekor anlayışını devam ettirmeye kararlı iseniz yatak odanızda da bu tarzı en iyi yansıtacak harika bir yatak odası takımı alarak harekete geçebilirsiniz. Alaçatı yatak odası takımı ile odanızda ustalıklı lazer işçiliğinin yatak odasında hakimiyet kurduğu bir yatak odası takımı temin etmiş olacaksınız. Genel olarak oval kıvrımların yatak odası takımı olduğu gibi ahşap üst...

Sayfayı Paylaş