gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Hayatınızın aşkı sorsa

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

evett meleklerr hayatınızın tek aşkı size neden beni seviyorsun diye sorsa ona ne derdiniz?

2. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    derdim ki:) seni sen olduğun için,
    beni ben yaptığın için,
    benim mükemmelim, benim eşsizim,
    hayatıma anlam katanım olduğun için
    SEVİYORUM..:):)

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    vayyy cok güzel demişin canım....yupis

4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    hayatımda hep ılklerı bana yasattıgın ıcın,kalbımın en derın yerınde benı benden aldıgın ıcın senı sevıyorum..........

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ben seni sevmiyorumki aşığım derdim..

Hayatınızın aşkı sorsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkı kimseye sorma; Aşkın kendisine sor

Aşkı kimseye sorma; Aşkın kendisine sor

Mevlânâ Hazretleri, “Eğer aşkın şerhini yapmaya kalksam, yüz kıyamet kopar da yine de söz tamamlanmaz” sözüyle aşkı “tarif eder”. Aşkı en iyi aşkın kendisi anlatacaktır: “Aşkı kimseye sorma, aşkın kendisine sor! Hiç kimsenin ismi, Mevlânâ kadar aşkla özdeşleşmemiştir. Mevlânâ aşkı, ama gerçek İlâhî aşkı, bütün boyutları ve derinliğiyle yaşayan ve yaşatan bir ârifti. Aşk gerçi önceleri...
  2. doğum esnasında kordon sorunu bebeğimin hayatını tehlikeye atarmı?

doğum esnasında kordon sorunu bebeğimin hayatını tehlikeye atarmı?

kordonların açılması Göbek kordonu bebek için yaşamsal bir önem taşıyor. Çünkü bebeğin anneyle olan tek bağlantısı olma özelliğine sahip. R ahim içi yaşantıda bebeğin göbeği ile plesanta arasındaki bağlantıyı o sağlıyor. Sindirilen besinleri o anneden alıp bebeğe ulaştıran bir besin köprüsü olmanın yanında,...
  3. Yaşadığın Hayat Ne Öğretti Sana Diye Sordum İçimdeki Minik Kıza...

Yaşadığın Hayat Ne Öğretti Sana Diye Sordum İçimdeki Minik Kıza...

Yaşadığım hayat belki milyonlarca şey öğretti bana 25 yılım boyunca...Ama hala yaşıyorum...Burdayım.Ve eğer hala yaşıyor olacaksam gelecekte de daha milyonlarca öğreneceğim şey var yaşamdan.Ama şimdilik şu anda şimdiye kadar neler öğrenmiş olduğumuza bir göz atalım derim ben...İşte yaşamın hayatımın bana naçizane öğrettikleri ve benim sayabileceğim kadar ki olanlar...1-Yaşam öncelikle külli ve...
  4. Hayatınızın Aşkıyla Tanışın

Hayatınızın Aşkıyla Tanışın

Hayatınızın aşkıyla tanışmak ve yalnızlığa elveda demek için bir çok şey yapabilirsiniz. Yalnız oluşunuzun sizi üzmesi yerine, bir şeyleri değiştirmeye kararlı olun. Ocak ayı yeni insanlarla tanışmak ve yeni bir ilişkiye başlamak için ideal bir zamandır. Ve bunun birçok değişik yöntemi vardır. YENİ ORTAMLARA GİRİN Sadece yalnızların katıldığı organizasyonlara katılmayın. Örneğin yemek...
  5. aşklar lale devrindemi kaldı?modern hayat aşkı nasıl etkiledi?

aşklar lale devrindemi kaldı?modern hayat aşkı nasıl etkiledi?

lale devrindeki sosyal hayat nasıldır lale devrindeki sosyal hayat nasıldı devrinde nasıldı büyüklerimiz aşkdan bahsettiklerinde yüzümüzde tebessümle dinler ve bir ahh çeker ''nerde öyle seven erkek'' deriz... peki bu neden böyle oldu cidden böylemi?kalmadımı öyle aşk?lale devri çocuklarımı olmalıydık? o aşkları yaşamak için? bunun sebebi modern hayat olabilirmi? kendi fikirlerinizi...

Sayfayı Paylaş