gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hayatınızın resmi duvarınızda

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hayatınızın resmi duvarınızda Duvar kağıdı tasarım ve üretiminde yeni yaklaşımları Türkiye'ye getiren Studio Nommo, birbirinden güzel ve farklı 4 koleksiyonu, isteğe ve mekana özel geliştirebildiği duvar kağıdı tasarımlarıyla ev dekorasyonunda zevkli seçenekler sunmaya devam ediyor.
    Müşterilerine kişisel tasarımları veya çekilen herhangi bir fotoğrafı duvar kağıdı yapma özgürlüğü sağlayarak dekorasyonda yeni bir kapı açan Stüdyo Nommo'nun, seçenekleri arasında projeye özel tasarımlar da yer alıyor.

Web sitesi üzerinden hizmet veren Studio Nommo'da 4 farklı kategori sunuluyor. Şık duvarlar için Chichi nommo, sakin ve interaktif duvarlar için Cool nommo, dikkat çekici ve sıradışı duvarlar için Supersonic nommo ve bebek ve çocuk odalarında alışılmışın dışında, eğitici ve rahatlatıcı duvarlar için Baby nommo kategorileri bulunuyor. Kategorilere her hafta yeni ürünler eklenen Studio Nommo'da tasarımların bir çoğunda isteğe göre renk ve kompozisyon değişiklikleri de yapılabiliyor.

Hayatınızın resmi duvarınızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvarlar

Duvarlar

Rüyada duvarlar görmek ailenizden birinin uzun ve ciddi bir hastalık dönemine gireceğini söyler.
  2. Photoshopta Resmi Duvara Geçirmek (Resimli Anlatım)

Photoshopta Resmi Duvara Geçirmek (Resimli Anlatım)

photoshop resmi soluklaştırma resmi soluklaştırma photoshopta silikleştirme photoshopta photoshop 1-Reimi açın ve duplicate edin 2-filter>sytlize>find edges 3- Daha sonra find edges uyguladığımız layerin modunu overlay yapıyoruz 4filter >blur >gaussian blur 5- Radius 2,1 6- Sağ tıklayıp merge down diyoruz 7- Filter >texturize >texturizer...
  3. 216 ressam tarafından yapılan duvar resmi

216 ressam tarafından yapılan duvar resmi

Bu duvar resmi 216 ressam tarafından yapılmış. Resimin her karesi ayrı Bir ressam tarafından yapıldı. Hic bir karedeki resim aslinda buyuk resimle alakasi yok,kareler yerlerine ( renk,sekil,ton..) olarak yerleştirilmiş. Mesela atın gözüne bir bakın.. alıntı
  4. Duvarlarınıza Hayat Katın

Duvarlarınıza Hayat Katın

Ufak dokunuşlarla duvarlarınıza hayat katabilirsiniz.. Duvarlarınızın renginden memnunsunuz ama ufak ta olsa bir değişiklik istiyorsunuz... O halde bu yazı tam size göre... Damga basın Duvarlarınıza damga basarak basit ama şık uygulamalar yapabilirsiniz. Piyasada hazır olarak bulunan damgaları kullanabileceğiniz gibi süngerden kendinizde hazırlayabilirsiniz. Uygulama esnasında süngerin...
  5. Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru dalalrdan Dekorasyon objeleri Kuru dallardan tablo yapımı Kuru dallarla yapılan çalışmaları çok beğeniyorum. Kuru dallara çiçek açtırarak çok güzel vazo çiçeği yapmak mümkün. Bu konumda da kuru dalları çerçeve içine alacağız ve duvarımıza asacağız. Ben ortaya çıkanı çok beğendim. Yine zemini boyanmış yağlı tablo üzerine kuru dalalrı yapıştırarak ta dekoratif görünüm elde etmek mümkün....

Sayfayı Paylaş