gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hayatta gördüğün en ünlü kıro

Konu, 'Çöplük' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: hayatta gördüğün en ünlü kıro

hayatta gördüğüm en kıro ünlü diye sormuşsun ben görmedim daha ama tvden gördüm :becky: İbrahim Tatlıses ve o kendini bir halt sanıpta şairane saçmalıyan Nihat Doğan delisi zavallım benim millet kek o söylesin millet yuttu keklendi sansım vay garibim vayyy :D:D

hayatta gördüğün en ünlü kıro konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatın enleri

hayatın enleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler

Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler

rüyada koşamamak Melekler, rüyalarınızda sıklıkla gördüğünüz imgeler var mı? Arada sırada olsa da belirli bir imge görüyor musunuz? Mesela bazıları rüyasında uçar, bazıları hep hayvanları görür. Bazıları belirli bir yer ve belirli insanları görür devamlı. Psikolojik rüyalar haricinde, rüya dağarcığınızda yer etmiş devamlı imgeleriniz neler?
  3. ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

ünlüler ve hayatta en çok utandıkları anlar...

çıpla pozlar ünlüler ARZU YANARDAĞ - Derste altıma kaçırdım Okul hayatıma hem normalden erken yaşta hem de ikinci sınıftan başladım. Anlayacağınız yaşım küçüktü. Orta birinci sınıfa gittiğim seneydi. Bir gün derste çok sıkıltım. Hiç unutmam, dersimiz muhasebeydi. Öğretmenden tuvalete gitmek için izin istedim. Fakat bana 'Dersin bitmesini bekle. şimdi gidemezsin' dedi. Neredeyse altıma...
  4. Kıro

Kıro

ici disibir oldugu icin, icinden geldigi gibi davranan, ancak davranislari toplumda yadsinan kisi... heryerde okadar cokki kendilerini kolayca görebilirsiniz... 1. magandalar, görgüsüzler, serseriler için kullanılan argo sözcük. tikkynin bir değişik hali 2. aslında eski türkçede zarif anlamına gelen ama zamanla mutasyona uğrayıp bu hale gelmiş kelime 3. cro magnon (kıromonyon)...
  5. Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

REnkli dekorasyon örnekleri Rengarenk evler Çok fazla renk karmaşasını sevmeyen biri olarak bana bu renkli dekorasyon örnekeleri fazla karışık ve renkli geldi. Göz yoracağını düşünüyorum. Ben daha sde bir yatak odası dekroasyonundan yanayım.

Sayfayı Paylaş