gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hayatta gülü olmanın yolları

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hayatta Güçlü Olmanın Yolları

Etrafınızda kendinden emin, güçlü ve dik duran bir kişi olarak bilinmek istiyor, tüm zorluklara kolayca göğüs germek istiyorsanız bu önerilere göz atın.. Hatta gerekirse not alın..

1- İş ve özel yaşamınızda sevilen biri olun. Pozitif davranın. Sevmediğiniz insanlara karşı mesafeli ancak sevecen yaklaşın. Çevrenizin geniş olması, istenilen biri olmanız sizi güçlü kılar.

2- Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Arkadaş seçiminizi yaparken başarınızı sorgulayan, nasıl elde ettiğinizi soran kişilerden uzak durun. Sizi kıskanan kişilerle iletişimi kaparmadan, yüzeksel idare edin.
    Sırlarınızı herkesle paylaşmadığınız sürece sizi kıskanan kişilere koz vermemiş olursunuz.

3- Düşman kazanmayın. Bazen olaylar karşısında objektif davranmanız zor olabilir, sinirlerinize hakim olmanız güçleşebilir. Sizinle ilgili gelişen durumlarda cevabınızı hemen vermeyin, sakinleştikten sonra tavrınızı ortaya koyun.

4- Başkalarına yardımcı olun. Disiplin güç uygulamak değildir. Maddi-manevi kişinin yanında olmaktır. Sizden yardım isteyenlere, gelecekte çalışabileceğiniz potansiyeli olan kişilere yardım etmelisiniz. Böylece etrafınızdakiler sizen her zaman sevgi ve minnetle bahsedeceklerdir.

5- İş arkadaşlarınızla flört etmeyin. Aynı iş yerinde çalıştığınız birine aşık olmanız sizi güçsüz gösterebilir. İş yerinde beğenilmek ve gelen teklifleri geri çevirmek kendinize olan güveninizi artıracak.

6- Diğerlerinden farklı olun ve erkeksi bir hobi edinin. Rekabetçi sporlar iş yerinde de rekabetçi bir ruha sahip olmanızı sağlar.

7- Teknolojiyle ilgilenin. Bilgisayar gibi günün teknik araçlarını çok iyi kullanın. Bilmediğiniz şeyleri en kısa zamanda öğrenin.

8- Güçlü bir partner, hayat arkaşadı seçin. Sevgiliniz güçsüz görünürse siz de öyle olursunuz. Güçlü insanlar mantıklarını duygularının önüne geçirmeden hareket ederler.

9- Dış görünümünüze mutlaka özen göstermelisiniz. Kıyafet, saç, makyaj, ayakkabı ve çanta tercihleriniz çok önemli. İş hayatındaki kıyafet tercihleriniz çok önemli. Dikkat etmeniz gereken şey ise, çok fazla kendinizle ilgileniyor gibi görünmemeniz.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayatta gülü olmanın yolları
    zevkle okudum adminim çok güzel ve faydalı öneriler herkes okusun isterim...teşekkürler güzel paylaşım için

3. adley

adley Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler admincim,yayınlamış olduğun yazı tam beni anlatıyor

4. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

öğreticiydi.teşekkürler zuzu.

Hayatta gülü olmanın yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Güle Güle Yoluna

Hakan Peker - Güle Güle Yoluna

Bile bile sevdim sonumu Bile bile göz yumdum göre göre Yalanların güldüm geçtim Katlandım bak ihanetlerine Ne sözler verdin Neydi yar derdin Benim suçum ne Sadece sevdim Kalırmı sandın zalim yanına Yaptıkların yetti tak etti canıma Böyle güzel aşkı yok ettin azar azar Gitsen ne yazar güle güle yoluna
  2. Iş'te başarılı olmanın yolları

Iş'te başarılı olmanın yolları

Yapılan bir araştırmada “Günümüzde bireyin aldığı görevlerde başarılı olabilmesi için tek bir beceriden çok, farklı beceriler gerektirmektedir. Özellikle gençler iş dünyasına yeteri kadar hazırlıklı gelmemekte ve Kariyer Becerileri, Teknoloji Becerileri ile Sorunları Çözme ve Yenilikçilik konusunda ciddi sıkıntılar yaşamaktalar” görüşüne yer verildi. Araştırmada ’Sanayi toplumundan da...
  3. Düzenli olmanın yolları

Düzenli olmanın yolları

düzenli olmanın yolları düzenli olmak hayatı düzene sokmanın yolları hayatı düzene sokmak hayatını sokmak Bazen evde ne yaparsanız yapın bir türlü düzeni sağlayamaz bunun sonucundada ister istemez gerilirsiniz şimdi sizlere düzenli olmanın püf noktalarıyla ilgili bazı bilgiler vermek istiyorum bu tüyolarla işleriniz çok daha kolay ve düzenli olacaktır Yapmak istediğimiz işlere zaman...
  4. Sabırlı olmanın yolları

Sabırlı olmanın yolları

sabırlı olmanın yolları sabirli olmanin yollari sabırlı olmak sabretmenin yolları olmanın sırları Bazen hepimizin ihtiyaç duyduğu şey değilmidir sabır? Kimimiz bu sabırda başarılı olurken kimimizde öfkemize hırsımıza yenik düşeriz.Peki sabır etmek için sabırlı olmak adına neler yapılabilir işte cevabı Sabır öğrenilebilir bir şey mi? Evet… Gerekli mi? Çok… Peki nasıl başaracağız sabırlı olmayı?...
  5. Muhteşem Olmanın Yolu Burada!

Muhteşem Olmanın Yolu Burada!

Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden arındırmak için bir bardak limonlu ılık su içebilir, cildinize de maden suyu ile masaj yaparsanız canlandırmış olursunuz. Eliniz için kullandığınız, nemlendiricilerden biraz saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektiriklenen saçlarınızı yatıştırmış olursunuz. Nemlendiriciyi banyo sırasında sürerseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra daha parlak ve...

Sayfayı Paylaş