gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

hayatta herşey kısmet

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

yangın her aşkın yolu, sendin gördüğüm , gözlerin karanlık kuyu , düştüm öldüm ahh gönlüm şimdi başka yare mesken ,ahh el çekmiyor kara sevdan benden sen hangi elde sevda olup açtın ?
    ben karlı dağlar misali yalnızım ;;
    yok bir sitemim hayatta herşey kısmet ;;
    soldu gençliğim ömrümü aşkla ziyan ettim ;;
    ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat ;;
    rahat uyu yar sana hakkımı helal ettim …

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hayatta herşey kısmet
    çok hoş olmuş canım saol emeğine sağlık

hayatta herşey kısmet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatta herşey zordur aslında

hayatta herşey zordur aslında

*Beş yaşında idim. ** > > Babaannem rahmetli,pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere > > düştü. Babaannem eğildi, aramaya > > başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya > > çalışıyor. Çocukluk iste,'aman babaanne dedim. Bir > > pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya > > değer mi?' Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, > > öfkeyle doğruldu....
  2. Su Herşeydir Hayatta

Su Herşeydir Hayatta

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kısmetini beklemek

kısmetini beklemek

Kısmet dedikleri bu olsa gerek... Öğrencilerinden birinin eline bir testi verip kuşluk vakti çeşmeye gönderir Fakirullah Hazretleri. Ne var ki öğrenci çeşmenin başına varınca oradaki çocuklarla oyuna dalar, ta ikindiye kadar oyun sürer. Nihayet gün batarken aceleyle testiyi doldurup döner. Bunca vakittir orada oyuna dalan öğrenciyi bu defa arkadaşları aralarına alıp hırpalamak...
  4. herşeyime

herşeyime

slm kızlar bn yeniyim yüreğimin diğer parçası mehmetimdir.çok sewiorm onu. bilginize...
  5. herşeyimsin

herşeyimsin

Herşeyimsin Güzel bir romanın sayfaları gibiyim,kapağı sen, Bir kuşun yüreği gibi sanki yüreğim,özgür, Ama kanatları sen, Kokladığın bir çiçeğim ben belki,ama özü senn. Başını kaldırıp gökyüzünde yıldızlara baktığında, Baktığın her hangi bir yıldızım ben aslında, Başını indirdiğinde ise kalbinde, Evet bir yıldız gibiyim,ama ışığı sen. Yüzün güldüğü zaman,gözündeki o ışığın, aslında ben,...

Sayfayı Paylaş