gebe
  1. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hayatta hicbir seyiniz olmasin... ama..

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında destina_ tarafından paylaşıldı.

Hani vardir ya, her yerde hissetmek istersin onun varligini. Hani hep yani basinizdaymis sanirsiniz, ismini söylersiniz dalginlikla, her an berabersinizdir.
    Yaninda oldugunu unutuverirsin bir andan sonra, sonra üzüldügünde o simsicacik kollarini acar sana, sarilir, aglarsin omzunda doya doya...

Senin sorununu kendi sorunu gibi benimser, bir kolun, bir bacagin olur adeta ayrilmak istesen de koparip atamazsin.

Bir türlü sevindiginde ise senden fazla mutluluk duyar.
    O senin icin farklidir bütün insanlardan, tabii sen de onun icin.

Aranizdaki sevginin bitmesine izin vermezsiniz, kimse bozamaz aranizi, kimse araya girmeye dahi cesaret edemez.

Ne zaman yardima, ne zaman insana, ne zaman dosta ihtiyaciniz olsa hep yaninizda bulursunuz, kendini adeta sizin için ayarlamistir.

Beraber gülüp beraber aglarsiniz, daima olumlu özellikler verirsiniz birbirinize.

O sana gülmeyi ögretir sen ona kahkaha atmayi,
    O sana emeklemeyi ögretir sen ona yürümeyi,
    O sana okumayi ögretir sen ona yazmayi ve bu böyle sürüp gider....

Iste bunun adina DOST derler...

Hayatta hicbir seyiniz olmasin... ama..

hep bir DOSTUNUZ olsun!

_alıntı

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ayyy inanmıyorum ağzından laf alamadığımız konuşmuyo diye hayıflandığım cadı senmisin
    süpersin gerçekten tek kelimeyle süper
    eline sağlık cimcime çok güzel olmuş

Hayatta hicbir seyiniz olmasin... ama.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat senin juLiet...ama artK Romeo'n yoK!!

hayat senin juLiet...ama artK Romeo'n yoK!!

hayat senin juLiet...ama artK Romeo'n yoK!! Gidişinin üstünden kaç çığlık geçtiği umurumda değil. Nefes alıp vermediğini bilmiyorum şu an. Morgda olabilirsin, ya da ruhu satılık herhangi bir kızın koynunda. Ne fark eder? Bu kez senden değil, benden söz edeceğiz. Bu kez oyunun kuralını değiştireceğiz. Burada işler biraz karışık. Çözümlemem gereken bazı sorular. Sana, bana, hayata dair....
  2. sen iyi bir insansin ama  bilmedigin cok sey var

sen iyi bir insansin ama bilmedigin cok sey var

SEN İYİ BİR İNSANSIN, AMA BİLMEDİĞİN ÇOK ŞEY VAR. - Ben buradan ayrılıyorum... - Nereye gidiyorsun ?... - Sevdiğim adama gidiyorum... - Ama birlikte yola çıkmıştık.. Geceydi, ama benim için o an bir kez daha gece oldu... Diyarbakır'ın köylerinden birindeydik.. Savaş bütün acımasızlığı ile sürüyordu.. Uzaktan mermi ve top sesleri geliyordu... Bazen geceyi acı çığlıklar bölüyordu......
  3. Ama sen güçlüsün değil mi HAYAT!

Ama sen güçlüsün değil mi HAYAT!

. İstemesem... Uzanmasam onlara doğru... Avuçlarımı açıp yalvarmasam Allahıma, bu kadar uzak hissetmiyorum onları. Attığım her adımda uzaklaşmıyor hayallerim o zaman. Hayat bana hiçbir zaman çok istediğim şeyleri vermedi. Çok istemek başarmanın yarısıydı hani! Öyle öğretmişlerdi bana... Başarmak... İmkansızı başarmak mucize değil miydi? Peki ne istiyor hayat benden, kimsenin...
  4. Hayatında kim olmasa daha güzel olurdu

Hayatında kim olmasa daha güzel olurdu

melekler bu benim ilk konum beni yalnız bırakmayın hayatınızda kim olmasa hayat daha güzel olurdu diyosunuz dökün içinizi kızlar:laugh:
  5. normalde böyle olması gerekirdi ama benim hayalim..

normalde böyle olması gerekirdi ama benim hayalim..

ben en çok taraftar birliği isterdim.mesela FENERBAHÇE ve GALATASARAY derbilerinde her iki takımında taraftarlarının yan yana izlemesini isterdim.mesela GS gol attığında FB lilerin onları tebrik etmesini FB gol attığındada GS nin tebrik ettiği bir hayat hayal ediyorum.ama aslında bunun hayal olmaması gerekir.neden bilmiyorum ama bu spor ve çok abartılıyor abatılı fanatik olabilirsiniz ama...

Sayfayı Paylaş