gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayatta ne ol, ne olma

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Paranı ver, gönlünü ver,selam ver, canını ver ama SIRRINI VERME! Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama YERiNDE SAYMA

Eşini beğen, işini beğen, aşını beğen ama KENDiNi BEĞENME!

Emek ver, kulak ver, bilgi ver ama hiçbir zaman BOŞ VERME!

Hedefe koş, cihada koş, yardıma koş ama ORTAK KOŞMA !

Fidan büyüt, garip doyur, çocuk besle ama KİN BESLEME!

Davet et, hayret et, affet, tövbe et ama iHANET ETME !

Okumaktan zarar gelmez, oku ama LANET OKUMA!

Elini aç, gözünü aç, kapını aç ama AĞZINI AÇMA !

Satıcı ol, alıcı ol, bulucu ol ama BÖLÜCÜ OLMA!

Rakibini geç, sınıfını geç ama GÜLÜP GEÇME!

Ev al, araba al, abdest al ama BEDDUA ALMA!

Zulmü devir, nefsi devir ama ÇAM DEVİRME!

Yaklaş, konuş, tanış ama UŞAKLAŞMA!

Doğrul, devril, ama EĞRİLME!

Seslen, uslan ama YASLANMA!

İtil. Atıl ama SATILMA!

hayatta ne ol, ne olma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Ol,Ne Olma

Ne Ol,Ne Olma

İtil, atıl ama SATILMA! Doğrul, devril ama EĞİLME! Seslen, uslan ama YASLANMA! Yaklaş, konuş, tanış ama UZAKLAŞMA! Okumaktan zarar gelmez ama LANET OKUMA! Zulmü devir, nefsi devir ama ÇAM DEVİRME! Ev al, araba al, abdest al ama BEDDUA ALMA! Rakibini geç, sınıfını geç ama GÜLÜP GEÇME! Elini aç, gözünü aç, kapını aç ama AĞZINI AÇMA! Hedefe koş, cihada koş, yardıma koş ama ORTAK KOŞMA!...
  2. Tuba Ünsal'ın gece hayatı işine neden oldu

Tuba Ünsal'ın gece hayatı işine neden oldu

tuba ünsal ın hayatı tuba ünsal boyu boy ÖZEL HAYATI İŞİNİ KAYBETTİRDİ Gecelerin Bedeli Ünlü Mankene Pahalıya Patladı GECELERİN BEDELİ ÜNLÜ MANKENE PAHALIYA PATLADI Ünlü bir marka, 2 yıldan beri çalıştığı Tuba Ünsal'la 'özel hayatındaki istikrarsızlık' nedeniyle yollarını ayırdı, yerine Aysun Kayacı'yı getirdi. Yaklaşık 2 seneden beri ünlü bir...
  3. bebegimizin adı ne olsun hayatım?

bebegimizin adı ne olsun hayatım?

+ çocuğun adını anıl koyalım necati? - ne o öyle anırrr der gibi +buldumo zaman yamaç koyalım? - ben de bişi buldun sandım ne o öyle topaç gibi! + + o zaman saraç koyalım? - tabi millet de dalga geçsin "saraaççç, gel de kolamı bi aççç" diye + ya o zaman mert koyalımhem daha bilindik isim - tabi "mertttt, gel de bizi kerttt" desinler çocuğumun geleceğiyle oynayamam...
  4. Ya ol yada ne olursa olsun olma

Ya ol yada ne olursa olsun olma

Hayatımıza ve düşüncelerimize güzellik katıcak yapmamız ve yapmamamız gereken şeyler üzerine arkadaşlar çok hoş okuyun Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama yerinde sayma ! Fidan besle, gariban besle, çocuk besle ama kin besleme ! Davet et, hayret et, aff`et, tövbe et ama ihanet etme ! Parani ver, Selam ver, canini ver ama sirrini verme ! Oku, okumaktan zarar gelmez ama...
  5. Hayatınız bir film olsa adını ne koyardınız?

Hayatınız bir film olsa adını ne koyardınız?

Evet meleklerim hayatınız bir film olsa adı ne olurdu=? :dil:

Sayfayı Paylaş