gebe
  1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hayattaki 6 gerçek...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

1) Bir insanın diliyle tüm dişlerine dokunması imkansızdır.

2) ilk gerçeği okuduktan sonra bütün insanlar diliyle dişlerine dokunmayı denerler.

3) ilk gerçek yalandı.

4) Sende denediğini farkettiğin için şuanda gülümsüyorsun.

5) şimdi sen de bu gerçekleri forward etme düşüncesindesin.

6) Ve yüzünde hâlâ bir gülümseme varhahahahahaha

Son düzenleme: 20 Kasım 2009
  2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Halen gülüyorum yaa..Teşekkürler canım...

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    ilk okurken böyleydi :D..daha sonra böyle oldu hahaha halada devam ediyorhahaha hahaha

ellerine sağlık bıdenem

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    eheheyytt datlum süperdi anam:D
    denedim benim 20lik dişlerim 17de çıktı bi tek ona dokunamadım:D

5. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzeldi ... :)

Hayattaki 6 gerçek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar

Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar

Evet forumdaki hayatını gerçek hayatına karıştırınca neler oluyor beraber bakalım ve beraber kopalım Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et.... Fotoraf albümüne bakarken: -Capslar bir harika....... Biri beyendiği bir şey verince: -repi hakettin........ Kardeşten bir...
  2. Hayatta 6 gercek vardır

Hayatta 6 gercek vardır

1.Bir insanın diliyle tüm dişlerine dokunması imkansızdır. 2.İlk gerçeği okuduktan sonra bütün aptallar diliyle dişlerine dokunmayı denerler. 3.İlk gerçek yalandı. 4.Aptal olduğunu farkettiğin için şuanda gülümsüyorsun. 5.Şimdi sen de bu gerçekleri forward etme düşüncesindesin. 6.Ve yüzünde hâlâ aptal bir gülümseme var..
  3. Hatalar !!! Gerçek Hayat İşte!!!!

Hatalar !!! Gerçek Hayat İşte!!!!

Eğer bir berber bir hata yaparsa, bu yeni bir tarzdır... Eğer bir şoför bir hata yaparsa, bu bir kazadır... Eğer bir doktor bir hata yaparsa, bu bir müdahaledir... Eğer bir mühendis bir hata yaparsa, bu yeni bir atılımdır... Eğer ebeveynler bir hata yaparsa, bu yeni bir kuşaktır... Eğer bir politikacı bir hata yaparsa, bu yeni bir hukuk kuralıdır... Eğer bir bilim adamı bir hata yaparsa,...
  4. hayat kurtaracak 6 öneri

hayat kurtaracak 6 öneri

Uzmanlar kalp krizinin değil tedbirsiz ve ihmal davranmanın ölüme yol açtığını belirtiyorlar....O zaman aşağıdaki önerileri dikkate almakta fayda var.... Kayseri Acıbadem Hastanesi Kalp Cerrahı Op. Dr. Mesut Özcan, yaz aylarında insanın hayatını kurtarabilecek önlemleri sıraladı. İnsanların kalp kriziyle ölmeyeceğini söyleyen Özcan, "Sadece hastanın kendisini ihmal etmesi ve...
  5. Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği

Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği

Hayatımızda bizleri etkileyen ve etkileyecek o akdar çok şey var ki bizler bunalrdan haberdar değiliz.Ama artık haberder olacaksınız:)Nasıl mı?İşte size hayatın etkileyeceği gerçekleri... Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği Sağlığınızla ilgili arkadaşlarınızın size gönderdikleri maillerden bilgi sahibi oluyorsanız daha bilmediğiniz çok şey var. Seks, beslenme ve alışkanlıklarınızla ilgili...

Sayfayı Paylaş