gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Hayattaki felsefeniz..

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Canım meleklerimm hepimizin bi felsefesi vardır.Ona göre yaşarız ona göre davranırız vs. Hayattaki bu felesefenizi bi kelimeyle anlata bilirmisiniz? Önce ben yazıyım:İllede edep illede edep..[​IMG]Edep olunca herşey oluyo çünkü edepli insan saygı duyar,edepli insan hoşgörülüdür,edepli insanın kalbide dilide doğrudur,edepli insan dengelidir öyleyse İllede edep,illede edep...

2. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    benim felsefem cnm coooooooooook uzun mekan yetmezya yazzsamda yillar alir sende okuya okuya bitirememnki hahahahah ha bide göz yasinizi tutumaya bilirisniz en isi bende sakli kalsin :D

3. duyygu

duyygu Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evimize gelen insanların rahat etmesini isteriz değil mi ama bazıları warki kaynanam gibiler onların rahatlığı beni rahatsız edio siz siz olun ewinize gelen insann sizi rahatsız edecek kadar rahat davranmasına mani olun....

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her insanın farklı farklı ve belkide birden çok hayat felsefesi vardır. Kiminin sözdedir, kiminin özdedir.

Ben de Ebe Melek gibi birden çok olanlardanım ama başlıca inanç diyorum :)

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet katılıyorum inançta herşeyin başıdır aslında ..

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

DinLi imanLı ßir şekiLde yaşayıp...
    Son nefesimide öyLe vermekk ...

Kim Allah'ı, meleklerini, kitaplarını, peygamberlerini ve ahiret gününü inkar ederse o tam manasıyla sapıtmıştır" (en-Nisa 4/136)

Hayattaki felsefeniz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. felsefenizi değiştirebilecek bir kaç söz...

felsefenizi değiştirebilecek bir kaç söz...

Kendini sevmek, ömür boyu sürecek bir aşk öyküsünün başlangıcıdır.. ." "Eğer sevgi üretmiyora yüreğiniz başarılı bir üretici değilsiniz..." "Sesini değil sözünü yükselt, yağmurdur zambağı büyüten gökgürültüsü değil..." "Hiç bir işi imkansız diyerek bırakma; ertesi gün başkalarının o işi başarırken çıkardığı gürültüyle uyanırsın..." "Gücünüzden...
  2. Jeofİzİk Ve Felsefenin İlişkisi

Jeofİzİk Ve Felsefenin İlişkisi

Jeofizik, Felsefe ilişkileri araştırılacaksa bu elbette bilim felsefesi yoluyla olmak zorundadır. Bilim felsefesinin amacı kısaca bilimi anlamaktır (Yıldırım, 1991). Bilim felsefesi ile bilimsel felsefeyi de birbirinden ayırmak gerekir. Yukardaki tanımdan yola çıkarak, bir bilim süreci olarak jeofiziği birtakım eylemsel ve düşünsel işlemlerin bir örgüsü sayabiliriz. Gözlem, deney ve ölçme gibi...
  3. Japon Balıkçıları Ve Felsefeleri

Japon Balıkçıları Ve Felsefeleri

Selam meleklerim... Değişik ve bir o kadar da gerçekçi bir felsefi anlayış..Bu yazıyı okuduktan sonra ben de japon balıkçılar gibi olmaya çalışacağım.. Japon Balıkçıları Ve Felsefeleri Japonlar taze balığı hep çok sevmişlerdir. Fakat Japonya sahillerinde bol balık bulmak mümkün olmamaktadır. Balıkçılar, Japon nüfusu doyurabilmek için daha büyük tekneler yaptırıp daha...
  4. Felsefenin Bölümleri

Felsefenin Bölümleri

felsefenin bölümleri,felsefenin bölümleri neler,felsefenin bölümleri nelerdir,felsefenin bölümleri konu anlatımı,felsefenin bölümleri hakkında bilgiler BİLGİ FELSEFESİ Felsefenin, insan bilgisinin yapısını ve geçerliliğini ele alan dalına bilgi felsefesi denir. O, belli bir bilgi türünü değil de, bilen özne ile bilinen obje arasındaki ilişki ile ortaya konulan bilgi sürecini genel...
  5. Felsefenin alanları

Felsefenin alanları

felsefenin alanları,felsefenin alanları nelerdir,felsefenin alanları konu anlatımı,felsefenin alanları ders notları,felsefenin alanları hakkında bilgiler İnsanların çeşitli hobileri vardır. Kimi sanatla, kimi sporla ilgilenir, kimileri de okumaktan hoşlanırlar. Hobi olarak arabalarla veya değerli taşlarla ilgilenen kimse, başkalarının da bunlarla aynı derecede ilgilenmesini bekleyemez....

Sayfayı Paylaş