gebe
  1. Fatimole

Fatimole Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hayattan Çıkarılacak Dersler

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Fatimole tarafından paylaşıldı.

ders çıkarılacak fıkralar hayattan çıkarılacak dersler ders hikayeler videolar cıkarılacak yazılar Birinci ve de en önemli ders . >> Okuldaki ikinci ayımda , hocamız test sorularını dağıttı .> Ben okulun en iyi ögrencilerinden biriydim .> Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım .>> Son soru şöyleydi :> " Hergün okulu temizleyen hademe kadının ilk adı nedir ?... ">> Bu herhalde bir çeşit şaka olmalıydı ..> Kadını yerleri silerken hemen her gün görüyordum ..> Uzun boylu , siyah saçlı bir kadındı .> 50 ' lerinde falan olmalıydı .> Ama adını nerden bilecektim ki !...> Son soruyu yanıtsız bırakıp kağıdı teslim ettim .> Süre biterken bir öğrenci , son sorunun test sonuçlarına dahil olup> olmadığını sordu.> " Tabii dahil " dedi , hocamız ...> " İş yaşamınız boyunca insanlarla karşılacaksınız .> Hepsi birbirinden farklı insanlar.> Ama hepsi sizin ilginiz ve dikkatinizi hakkeden insanlar bunlar.> Onlara sadece gülümsemeniz ve ' Merhaba ' demeniz gerekse bile ... ">> Bu dersi hayatım boyunca unutmadım . O hademenin adını da .. Dorothy >idi.>>>>

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hayattan Çıkarılacak Dersler
    paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım.

Hayattan Çıkarılacak Dersler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Derslerİ

Hayat Derslerİ

Herkes kendi tercih ettiği şekilde yaşar. Ama siz yine de bu hayat derslerine bir göz atın. Belki de kötü giden hayatınızı iyiye çevirebilecek bir ipucu vardır. * İyice tanımadan hiçbir insana bağlanma. * Bitmemiş ilişkilerin üzerine ilişki kurma, acı çeken sen olursun. * İyice soruşturup diğer insanların da haklı olabileceğini düşün. * Seni takmayanı sende takma, konuşmayanla asla konuşma....
  2. hayatta alınacak çookk ders var....

hayatta alınacak çookk ders var....

Bir kadının ellerinde ağlıyor sonbahar. Ağırladığı bereket kokusunu yayıyor topraklar ve kıvrık rimelsiz kirpiklerin ucundan damıtıyor rahmetin ulvi saadetini. Kadın ellerinden sıkı sıkı tuttuğu oğlunun gözlerinden bakıyor hayata. Havanın soğumuş olması birden uyandırıyor onu dalıp gittiği hayal aleminden. Geçen kış ördüğü hırkayı giydiriyor oğluna, kazağının üzerinden telaşla. Baloncuyu...
  3. Bir kelebeğin hayatından çıkaracağımız ders

Bir kelebeğin hayatından çıkaracağımız ders

Bir gün, kozada küçük bir delik belirdi; bir adam oturup kelebeğin saatler boyunca bedenini bu küçük delikten çıkarmak için harcadığı çabayı izledi. Ardından sanki ilerlemek için çaba harcamaktan vazgeçmiş gibi geldi ona. Sanki elinden gelen her şeyi yapmış ve artık yapabileceği bir şey kalmamış gibiydi. Böylece adam, kelebeğe yardım etmeğe karar verdi; eline küçük bir makas alıp...
  4. hayattan ders alınması gereken sözler

hayattan ders alınması gereken sözler

ders alınacak sözler hayattan ders alınacak sözler alınması gereken hayattan hayat dersi veren yice tanımadan hiçbir insana bağlanma. * Bitmemiş ilişkilerin üzerine ilişki kurma, acı çeken sen olursun. * İyice soruşturup diğer insanların da haklı olabileceğini düşün. * Seni takmayanı sen dr takma, konuşmayanla asla konuşma. * Güvenmediğin biriyle asla flört etme. * Yalanını yakaladığın kişinin...
  5. masallardan çıkarılacak dersler

masallardan çıkarılacak dersler

Sinderella: Hatun kısmının gece 12.00'den sonra sokakta işi yoktur. Kırmızı başlıklı hanım kız: Sokakta her gördüğün zibidiyle konuşma. Uyuyan güzel: Bir kız kendisini öpen ilk erkekle evlenir ve onunla sonsuza kadar mutlu yaşar. Pinokyo: Baban marangozsa asla yalan söylemeyeceksin Hansel ile gretel: Masal kahramanlarının sayısı arttıkça IQ'ları düşer... Çikolatadan evler yenmemelidir....

Sayfayı Paylaş