gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayattan nefret etmeye basladim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaslar bu sene lise 3 e gidiyorum ve bu sene baslayan bi korku olustu ben polis olmak istiyorum ve sinavi kazanmicam diye icimde sikinti var cunku matematik ve geometrim kotu ben de sikintayim napicam ya :(((

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafir kötü şeyleri düşünürsen çağırırsın derim.Pozitif düşün,iyi düşünki iyi olsun .Sıkıntı yaşadığınız derslerle ilgili arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.Her şeyin bir çözümü vardır.Yeterki dermansız dert olmasın!Az bir azimle bu sıkıntıyı atlatacağınıza eminim..Başarılar diliyorum

hayattan nefret etmeye basladim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nefretimsin

nefretimsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nato zırvesı bugün basladı

Nato zırvesı bugün basladı

NATO Zirvesi bugün başlıyor28 ülkenin devlet ve hükümet başkanları bir araya gelecek ve 'hayati' önemdeki konuları görüşecek NATO üyesi 28 ülkenin devlet ve hükümet başkanlarını bir araya getirecek olan Strasbourg-Kehl zirvesi, ittifakın 60. kuruluş yıldönümü çerçevesinde, "kapalı bir aile toplantısı" havasında yapılacak. Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dışişleri Bakanı Ali...
  3. diyete basladim desteklerinize ihtiyacim var....

diyete basladim desteklerinize ihtiyacim var....

selam ,24.03.2010 carsamba günü diyete basladim ,herseyden yiyorum ama azar azar emzirdigim icin,2 litre su iciyorum,birde strej posetle walk at home yapiyorum günde yarim saat felan.mative olmak icin desteginize ihtiyacim var 20.mayisa kadar 12 kilo vermek istiyorum. boy : 164 cm hedefim : 60 kg 24.mart : 73.200kg 27.mart : 73.300kg ??? sok oldum 29.mart : 73.000kg 2 günde cok sükür...
  4. Acele etmeden hayatin tadini cikarmak

Acele etmeden hayatin tadini cikarmak

Hayat koşuşturmacasında bazı şeyleri gerimizde bırakmamaya dikkat etmeliyiz meleklerim.Bizi biz yapan şeyleri hele... Bir zamanlar Afrika'da kayip bir sehri aramakta olan arkeologlar, beraberlerindeki esya ve yukleri, hayvanlarin ve yerlilerin yardimi ile tasiyarak uzun bir yolculuga cikmislar. Kafile zor doga kosullarinda, balta girmemis ormanlarin icinde ilerleyerek, nehirleri,...

Sayfayı Paylaş