gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

hayattt beni neden yoruyosun

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek...

* "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek...

* Kafamizda binbir gürültü ugultu bizi allak bullak ettiginde hoparlörlerimizi kapatabilsek...

* Görünüsümüzde degisiklik yapmak istedigimiz zaman,"Görünüm Ayarlari"ndan istedigimiz renkleri, inceligi,büyüklügü, uzunlugu seçebilsek...

* Esyalarimizi kaybettigimizde "BUL" komutuna
    tiklayarak evin her tarafini arayiversek..

* Ev isleri için de bir tiklamayla "YARDIM"a
    ulasabilsek.. .

* Sigorta yaptirmaya ihtiyacimiz olmasa, kendi
    kendimizin Backup'ini alabilsek ve yaralandigimizda hasar gören yerlerimizi yenileyebilsek...

hayattt beni neden yoruyosun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dile benden ne dilersen

Dile benden ne dilersen

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı. Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen Üç hakkım var değil mi? diye sormuş. Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami...
  2. Ne Benim Oluyorsun Ne De Beni Bende Bırakıyorsun

Ne Benim Oluyorsun Ne De Beni Bende Bırakıyorsun

ya kendini bırak bana ya da beni bana bırakta yaşayayım. bu nasıl ayrılık bir daha gelme gelme de alışayım. ben senin yalnız kalışlarında tek adresin olamam. ya benim ol herşeyinle ya da unut herşeyimle. yıllardır denedik olmadı suç biraz bende biraz da sende ama uzatmayalım artık sakın bir daha gelme. Karar ver artık ya benimle ol benim ol . Ya bırak beni yakma canımı acıtma...
  3. Besin Piramidi Nedir

Besin Piramidi Nedir

besin piramidi nedir besin pramidinde neler vardır besin pramidi nedir, besin pramidi Sevgili meleklerim hiç besin pramidi nedir diye merak ettiniz mi :D:D Bu pramit mısırda bulunur çok iyi ve çok eski bir yapıdır :D:D Tabi yerseniz. Şaka şaka şimdi işte size besin pramidi nedir anlatayım. Yenilenen besin piramidi egzersiz ile beslenme alışkanlıklarımız arasın ciddi bir koordinasyon kurmamız...
  4. küçük kızım beni çok yoruyo

küçük kızım beni çok yoruyo

Melekler benim ufaklık bu yıl okula başladı ödevlerini yaparken ve bişey isterken sürekli ağlıyo ne yapıcam nasıl davranıcam şaşırdım bu konuda bana akıl verirmisiniz
  5. BENİM PSİKOLOJİK HASTALIĞIM NE ?

BENİM PSİKOLOJİK HASTALIĞIM NE ?

slm kılzar ben doğumdan snra çok ağır bir depresyon geçirdim ve 19 ay sonra bebeğimi memeden kesinde psikiatriye gittim bana obsesif teşhisi koydu ve paxera vede modiwake die bi laç verdi yaklaşık bi 10 gündrü kullanıorum başta etki eder gibi oldu ama şimdi yan etkileri çıkmaya başladı aşırı terleme huzursuzluk vücudum alev alev yanıo ateş yapıo uyuşuorum sanki uykusuzlukta cabası mesela...

Sayfayı Paylaş