gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Haydar Dümen Yıllarca Dümen Çevirmiş!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Haydar Dümen Yıllarca Dümen Çevirmiş haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, hepimizin tanıdığı Haydar Dümen'in yıllardır dümen çevirdiği hakkında hazırlana doktor raporuyla belgelenmiş bulunuyor. Yıllarca vajinismusu yenecek tedaviyi sadece kendisinin bildiğini iddia ederek fahiş rakamlarla hasta kabul eden Haydar Dümen'in 3 yıla kadar hapsi isteniyor..

Vajinismus tedavisinde uyguladığı yöntem nedeniyle yargılanan Haydar Dümen hakkında rapor hazırlandı. Raporda “Tıbben kabul edilmeyen yöntemi uygulayarak insanlar üzerinde deney yapmıştır” denildi.

Tıbbi olmayan yöntemlerde hastalarını tedavi etmeye çalıştığı gerekçesiyle hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istenen Haydar Dümen ile ilgili Yüksek Sağlık Şurası’nca hazırlanan rapor, davanın görüldüğü mahkemeye ulaştı. 7’si profesör 8 doktorun imzasını taşıyan 3 sayfalık raporun sonuç bölümünde şöyle denildi:

“Dosyadaki bilgi, belge ve bulgular değerlendirildiğinde; hastaların tedavi ile ilgili bilgilendirme ve düzenlenmiş onam formlarının olmadığı, tıbben kabul edilmeyen bir yöntem uyguladığı ve kendi yöntemini tek çözüm şeklinde sunduğu tespit edilmiştir. Hastaların cinsel eylemine iştirak ettiği ve cinsel birleşmeyi izlediği, bunu da kendi bulduğu özel bir tedavi yöntemi olarak uygulamasının insan üzerinde deney olarak kabul edildiği cihetle Dr. Haydar Dümen’in eylemlerinin tıp kurallarına uygun olmadığına şuramızca oy birliği ile karar verildi.”

2 BİN EURO’YA 40 DAKİKADA TEDAVİ

Davanın açılmasına neden olan Türkiye Psikiyatri Derneği’nin şikayetinde, bir TV kanalında yayınlanan programda Haydar Dümen’in Vajinismus hastalığına 40 dakikalık teknik bir seansla kesin olarak çözüme kavuşturduğunu söylediği belirtildi. Dümen’in 2 bin Euro tedavi ücreti aldığı, kadınların ifadelerinde Dümen’in tedavi sırasında dudaklarına uyuşturucu krem sürdüğünü ve toplu iğne batırılmasını istendiğini kaydedildi. Bu şekildeki eylemlerin suç teşkil ettiği belirtildi.

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ayy posta gazetesini sırf bu adam için alıyordum.ne komik şeyler yazıyor insanlar bunun sayfasına hahaha

Haydar Dümen Yıllarca Dümen Çevirmiş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haydar Dümen

Haydar Dümen

1931 yılında Uşak'ın İkisaray köyünde doğdu. 1948 yılında liseyi bitirdi. 1955 yılının Şubat ayında İstanbul Üniversitesinden tıp fakültesini bitirdi ve hemen ardından aynı üniversitenin Nöroloji ve psikiyatri alanlarında uzmanlık için asistanlığa başladı. 1958 yılı sonunda Nöro-psikiyatri uzmanı olarak eğitimini tamamladı. Haydar Dümen 25 yıllık devlet hizmetini tamamladıktan sonra kendi...
  2. Çeviri

Çeviri

Prof A, Prof B tarafından C diline çevrilen mantık kitabının son sözüne şunu yazdı: "Prof B'ye bu kitabı çevirdiği için teşekkür ederim. Prof B'ye ayrıca bu kitabın son cümlesini C diline çevirdiği için teşekkür ederim"... Buradaki garipliği bulun.
  3. Dümen

Dümen

İlme, doğruluğuna imat edilelen görüş ve düşüncelere delalet eder.Kişinin hayatına kolaylıkla yön vereceğine işaret eder. Rüyada bir motorda oldugunuzu ve dümen tuttugunuzu görmek, her iste basariya kavusacaginiza isarettir. Bir dümeni idare etmek büyük islerde de basarili olmaya alamet oldu-gu için, sizin dümende olmanizda büyük bir sansinizin bulunduguna ve hayatinizin iyi bir düzen içinde...
  4. Haluk Levent - Haydar Haydar

Haluk Levent - Haydar Haydar

ben melamet hırkasını kendim giydim eğlime( 2kere ) arunumuz şişesini taşa çaldım kime ne aaaaaaaaa haydar hayda taşa çaldım kime ney kahçı karım gökyüzüne seyrederim alemi ( 2kere ) cah inerim yeryüzüne seyrederim elalemi aaaaaaaaa haydar haydar seyret elalemi cah giderim medreseye ders okurum hak için ( 2kere ) cah giderim meyhaneye günah benim kime ney aaaaaaaaa haydar haydar günah...
  5. Müslüm Gürses - Haydar Haydar

Müslüm Gürses - Haydar Haydar

ben melamet hırkasını kendim giydim eğnime, ar ü namus şişesini taşa çaldım kime ne haydar haydar taşa çaldım kime ne sofular haram demişler aşkımın şarabına ben doldurur ben içerim günah benim kime ne haydar haydar günah benim kime ne gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni haydar haydar seyreder alem beni gah giderim medreseye ders...

Sayfayı Paylaş