gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Haydar Zorlu kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

haydar zorlu kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri

Türk yabancı ortak yapımlarında rol alan başarılı oyuncu Haydar Zorlu hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

Haydar Zorlu (d. 4 Mayıs 1967 Mikail Köyü, Karlıova, Bingöl) Türk oyuncu.
    Aralarında Anrheiner (Ren nehri sakinleri), Oben Ohne (Üstü açık), Küstenwache (Sahil güvenlik ) adlı dizilerin bulunduğu çok sayıda dizide oyuncu.
    Oyunculuğa 1989 yılında Köln’de Arkadaş Tiyatrosu’nda başladı. Aynı yıl Hukuk fakültesinde okuduğu sırada başrolde oynadığı Eine türkische Hochzeit (Bir türk düğünü) Barcelona’da "the best short film" ödülünü aldı. New York’ta sinema oyunculuğu eğitimi aldıktan sonra Tatort-in der Falle (Olay yeri), Reise in die Nacht (Geceye Yolculuk), Ein starkes Team (Güçlü bir Ekip) gibi filmlerin yanısıra , Verschollen (Kayıp), Ein Fall für Zwei (Avukat ve Dedektif), Wilde Engel (Çılgın Melekler), Soko 5113 gibi dizilerde oynadı.
    Almanya, Avusturya ve İsviçre’de yayınlanan Ver elini Türkiye / Türkiye - ülke, insanlar ve türk dili adlı 26 bölümlük dizide başrolde oynadı. Köln ve Wuppertal tiyatrolarında görev aldı. Zorlu, 2003 yılında September (Eylül) adlı sinema filminde okul müdürü Benjamin Frank’ı canlandırdı.

Haydar Zorlu kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haydar Dümen

Haydar Dümen

1931 yılında Uşak'ın İkisaray köyünde doğdu. 1948 yılında liseyi bitirdi. 1955 yılının Şubat ayında İstanbul Üniversitesinden tıp fakültesini bitirdi ve hemen ardından aynı üniversitenin Nöroloji ve psikiyatri alanlarında uzmanlık için asistanlığa başladı. 1958 yılı sonunda Nöro-psikiyatri uzmanı olarak eğitimini tamamladı. Haydar Dümen 25 yıllık devlet hizmetini tamamladıktan sonra kendi...
  2. Zorlu petrol arayacak

Zorlu petrol arayacak

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş, Zorlu Enerji Grubu bünyesinde yer alan, “Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş” ile “Amity Oil International Pty Ltd”nin petrol arama ruhsatı aldıklarını bildirdi. Zorlu Enerjiden Borsaya yapılan açıklamada, Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından İzmir ve Muğla...
  3. Haluk Levent - Haydar Haydar

Haluk Levent - Haydar Haydar

ben melamet hırkasını kendim giydim eğlime( 2kere ) arunumuz şişesini taşa çaldım kime ne aaaaaaaaa haydar hayda taşa çaldım kime ney kahçı karım gökyüzüne seyrederim alemi ( 2kere ) cah inerim yeryüzüne seyrederim elalemi aaaaaaaaa haydar haydar seyret elalemi cah giderim medreseye ders okurum hak için ( 2kere ) cah giderim meyhaneye günah benim kime ney aaaaaaaaa haydar haydar günah...
  4. Müslüm Gürses - Haydar Haydar

Müslüm Gürses - Haydar Haydar

ben melamet hırkasını kendim giydim eğnime, ar ü namus şişesini taşa çaldım kime ne haydar haydar taşa çaldım kime ne sofular haram demişler aşkımın şarabına ben doldurur ben içerim günah benim kime ne haydar haydar günah benim kime ne gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni haydar haydar seyreder alem beni gah giderim medreseye ders...
  5. Gebeliğin zorlu tarafı kramplar

Gebeliğin zorlu tarafı kramplar

Bir kadının en hassas ve bir o kadar da güzel dönemi olan hamilelik döneminde yaşanan bazı sorunlar, hamileliğin keyfine gölge düşürebilir. Anadolu Sağlık Merkezi’nden (ASM) Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ebru Öztürk, hamilelik döneminde görülen bacak krampları ile ilgili soruları yanıtladı. Hamilelik döneminde, özellikle ilk aylarda gebelik hormonlarının etkisi sebebiyle bulantı,...

Sayfayı Paylaş