gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

haydarın ikna mektubu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

haydarin ikna mektubu haydarın ikna mektubu [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: haydarın ikna mektubu
    :hhh: çok hoştu çito emeğine sağlık gerçekmi la bu :hhh:

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

:hhh::hhh: yok la şakadur bacum valla dedim dur bakem cemo görmişmidir ondan gelip göz attım bacum güldüğüne sevindim haydardan sevgiler:hhh:

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

süper ya kadını piknik tüpüyle dövmüş anı diyo:hhh:

haydarın ikna mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haydar ´ın İkna Mektubu...

Haydar ´ın İkna Mektubu...

Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda...
  2. HaYDaRıN KaRıSıNı iKNa MeKTuBu

HaYDaRıN KaRıSıNı iKNa MeKTuBu

Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda...
  3. Müslüm Gürses - Haydar Haydar

Müslüm Gürses - Haydar Haydar

ben melamet hırkasını kendim giydim eğnime, ar ü namus şişesini taşa çaldım kime ne haydar haydar taşa çaldım kime ne sofular haram demişler aşkımın şarabına ben doldurur ben içerim günah benim kime ne haydar haydar günah benim kime ne gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni haydar haydar seyreder alem beni gah giderim medreseye ders...
  4. İkna

İkna

Bir psikoterapi tekniği olarak ikna Freud tarafından geliştirilmiştir. Tartışma ve hekimin bilgisini kullanması yoluyla, hasta semptomlarını aslında yalnızca kendisinin uydurduğuna, bunların kendisine de, başkalarına da zararlı olduğuna ikna olur. Bu yöntemi uygulayabilmek için, hekim kendi bilgisine ve hastası üzerindeki hâkimiyetine güvenir. Bkz. Psikoterapi
  5. Haydarın ikna mektubu

Haydarın ikna mektubu

Sayfayı Paylaş