gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Hayde Bre

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Filmin konusu
    Balkanlardaki hayatını mutlu bir şekilde geçiren Şaban Aga ile İstanbul’da yaşam savaşı veren üvey kızı Saadet’in hayatı beklenmedik bir şekilde kesişir. Saadet, oğlunun sünneti için Makedonya’ya gider, eşi vefat eden Şaban Aga’yı İstanbul’a getirir. Şehir hayatına uyum sağlayamayan Şaban Aga, devamlı misafir olduğunu düşünmekte, eski yaşamına dönmek istemektedir.

Bir süredir 'Arka Sokaklar' dizisini çeken usta yönetmen Orhan Oğuz, yeni bir proje için kolları sıvadı. Ancak Oğuz'un bu projesinin diğerlerinden çok farklı bir yönü bulunuyor. Çünkü Oğuz son filminde kendi hayatını anlatıyor. 'Arka Sokaklar' dizisinde birlikte çalıştığı İlker İnanoğlu'nun devrimci bir profesörü canlandığı filmde; Oğuz'un çocukluğunu 'Aliye' dizisinden tanınan Ayberk Koçar oynuyor. Oğuz'un annesini ise eşi Nilüfer Açıkalın canlandırıyor.Hayde Bre 47. Altın Portakal Film Festivalinde yarışacak

Hayde Bre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayde bulun

hayde bulun

Bir Evde İki Kisi Var; Biri kör digerinin ise ömrü kısıtlı bunlar birlikte yasarken bir gün bir sey oluyor ve o günden sonra onlar icin hersey degisiyor... Kör olan görmeye baslıyor ve ömrü kısıtlının ömrü uzuyor... alıntı
  2. Kazım Koyuncu - Hayde

Kazım Koyuncu - Hayde

hayde akor kazım koyuncu hayde akor gidelum kazım koyuncu notaları gidelum notaları Hayde gidelum hayde Dağa k'arayemişa Elun nişanlisina Ben nasil deyim hayde Çiktum çami budadum Endurdum yarisina Boyle sevdami olur Girsun yerun dibina K'izilağaç fidani Tepeden budanur mi İnsan sevduği yardan Bu k'adar utanur mi Endum dere duzina Aşlamayi aşladum Sevdaluk eyi şeydur Ben da yeni başladum...
  3. Karacaoğlan - Bre Ağalar Bre Beyler

Karacaoğlan - Bre Ağalar Bre Beyler

Bre ağalar bre beyler Ölmeden bir dem sürelim Gözümüze kara toprak Girmeden bir dem sürelim Aman ey Allahım aman Ne aman bilir ne zaman Üstümüze çayır çimen Bitmeden bir dem sürelim Buna felek derler felek Ne aman bilir ne dilek Ahır ömrümüzü helak Etmeden bir dem sürelim Karacaoğlan der ki canan Güzelim sözüme inan Bu ayrılık bize hemen Ermeden bir dem sürelim
  4. Hayden Panettiere çantalar

Hayden Panettiere çantalar

Hayden Panettiere’den çantalar Heroes dizisinin “kendini iyileştirebilme özelliği” olan kahramanı Claire (Hayden Panettiere), Dooney&Bourke için çanta koleksiyonu hazırladı. Dizi yıldızlarının bir süredir markalara koleksiyon hazırlamalarına aşina olduk. Daha önce Mischa Barton ve Rachel Bilson’dan da örnekleri görmüştük. Hayden Panettiere’in Dooney&Bourke için...
  5. Cem Yılmaz "Hayde"

Cem Yılmaz "Hayde"

cem yılmaz hayde gidelim şarkı sözleri cem yılmaz hayde gidelim şarkı sözü haydee sözleri sözü sarki sozu Son zamanlarda "Av Mevsimi"filmindeki sahneyle adından söz ettiren Cem Yılmaz Kazım Koyuncu'nun parçası Hayde yi müziksiz bir şekilde sadece insan sesleriyle seslendirdi.Büyük bir beğeni alan Cem Yılmaz filmden daha çok bu sahneyle konuşuluyor diyebilirim. Bu muhteşem sahnedeki...

Sayfayı Paylaş