gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

haydee yetişen alıyor benden söylemesi!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

haydee yetişen alıyor benden söylemesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - söylemesi kolay

Yaşar İpek - söylemesi kolay

Söylemesi kolay gelde bana sor Icime dert oldu zamansiz gidisin Beni terkedisin vefasiz Tükendim yollarina bakmaktan Zaman sensiz gecmez oldu Günlerim sensiz bitmez oldu Tükendim yollarina bakmaktan
  2. Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim.

Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim.

İşsizlik ödeneği almaktayım. Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim. İşsizlik ödeneği alanlar da genel sağlık sigortası kapsamında olup, sağlık sigortası primleri Türkiye İş Kurumu tarafından ödenecektir.
  3. Bu kolyelere bakmadan geçen sonra çok üzülür benden söylemesi ;)

Bu kolyelere bakmadan geçen sonra çok üzülür benden söylemesi ;)

Koşun hanımlar bu birbirinden güzel kolyeleri ilk gören siz olun bakalım hangi melek ilk gördü?? öncelikle sitedeki güzel hamişlerimize bu hediye mdir:bebem:
  4. kızlarr yetişen alıyor FLO indirimleri başladı

kızlarr yetişen alıyor FLO indirimleri başladı

bayıldım bayıldım öyle güzel ayakkabılar varki anlatamam üstelik etiketin yarısına da indirim yapmışlar yeni sezonda olcak işmi pes wallaa

Sayfayı Paylaş