gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

haydeeeeeeeee trabzona

Konu, 'Memleketim' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ben tarbzonda yaşıyorum ve hastayım buranın denizine havasına ve güneşin batışında denizle güneşin birleşmesine . ve bide boztepe verki anlatamam kelimelerle semaverde çay yudumlamak ayrı keyif verir insana güzelliklerini saymakla bitmez hangisini anlatayım boztepeyimi uzungölümü sümela manastırınımı ayasofya müzesi bunları gezip göreceksiniz ve ozman varırsınız tadınaa tüm melekleri beklerim herkese yardımcıda olurum rehberliğinizi yaparım yeterki gelinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn HAYDEEEEEEEEEEEE TRABİZANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

2. sueda

sueda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: haydeeeeeeeee trabzona
    ayyy canım ne güzel anlatmışsın güzel memleketimi bende trabzonluyum ama malesef bursada büyüdüm ve bursada yaşıyorum yazları gelıyorum inşallah tanışmak nasip olur canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

inşallah canım denk gelirsek tanışalım canım

4. DİDOŞ

DİDOŞ Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

esena bende trobzonda oturuyorum gerçekten doğası muhteşem bi şehir anlatılmaz yaşanır uzungölü sümela manastırı harika yerler neresindesin trabzonun ben merkezdeyim inş bi gün tanışırız bu arada malatyalıyım ben

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kız esena valla ne güzel anlatmışsın haftaya ordayım geliyom banane sen istedin geliyom başına:D

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

gelin canlarım bekliyom

7. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: haydeeeeeeeee trabzona
    bizim sülale trabzonlu ama ben düzcede büyüdüm hala orada akrabalarımız varmış ben hiç tanımadım. kültürümüzü hiç kaybetmedik kara lahanasız ve hamsisiz durmayız kemençenin sesini duyunca yerimizde duramayız sonuna kadar lazım yani

haydeeeeeeeee trabzona konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. trabzon ilanları

trabzon ilanları

trabzon iş ilanları trabzonda iş ilanları trabzon 2009 Trabzon'da yayınlanan haftalık "Trabzon Yeni Haber" gazetesinden 3 ilan Önce satılık ev ilanı: -Sahibinin amca oğlundan, 3+1-2*2 , 1 mutfak, Yaylacık Mahallesinde, fırına iki adım, otobüs durağına 50 metre uzaklıkta. Ara sıra güneş gören daire satılıktır, olmadi kiralıktır. Tel:................ Şimdi eleman ilanı : -...
  2. Trabzon Hasırı

Trabzon Hasırı

trabzon hasirlari trabzon hasırları . hiç sevmem ama bir kenarda durmalı:D
  3. trabzon kıymalısı

trabzon kıymalısı

malzemeler 350 gr. Hamur 200 gr. Orta yağlı kıyma Bir miktar soğan Maydanoz Az miktarda domates ve arzu edilirse Acı biber YapılışıYuvarlak şekilde açılan hamur içine hazırlanan kıyma ve malzemesi konularak çiğ olarak fırında pişirilir. Pişirme anında kıyma birkaç kez karıştırılır. Arzuya göre yumurta ve az yağ konulabilir.
  4. Trabzon Resimleri

Trabzon Resimleri

trabzon merkez resimleri trabzon sahil resimleri Doğu Karadenizin en gelişmiş en güzel şehri yeşil mavi birarada :) Tarihi ipek yolu üzerinde bulunması nedeni ile eski çağlarda da önemli bir transit merkezi olan Trabzon, tüm turistik cazibesi ile her mevsim yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor. Bol yağışlı iklimin sunduğu tabii güzellikler yanında insan elinden çıkan nadide...
  5. Trabzon Yaylaları

Trabzon Yaylaları

trabzon yaylaları isimleri Maçka-Şolma Yaylası Ulaşım: Maçka ilçesinden batıya doğru 22 km. toprak yolla gidilebilir. Yolun 16 kilometresi zengin bitki örtüsüne sahip Kulin dağının içinden geçmektedir. Yayla mevsiminde minibüs bulunabilir. Özellikler: 1. 700 m. rakımlı yaylada alt yapı hizmetleri tamamlanmış durumdadır. Elektrik, su, telefon mevcuttur. Konaklama-Yeme-İçme: Konaklama...

Sayfayı Paylaş