haydi polyanacılık oynalalım varmısınız???

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
haydi polyanacılık oynalalım varmısınız???
polyanacılık polyanacilik
evet melekler önce bi derdimizi söyleyelim ve ona iyi bakmayı deneyelim. bi elin nesi var iki elin sesi var demişler. düşüncelelrimizle birbirimizin yüreklerine su serpelim hadi buyrun....

Ce: haydi polyanacılık oynalalım varmısınız???

doğru söylüyorsun minik melek paylaşım dünyanın e
movingcrystalbutterflies.gif
n güzel şeyi

ben hastayım ama olsun beterin beteri var allah daha kötüsünden korusun demiiiiiii

evet esenam beterin beteri var. her zaman olduğumuz duruma şükür etmeli ve onda da bi hayır olacağını düşünmeliyiz. kötü deneyimlerimiz olmasa nasıl deneyim kazanacağızki hayatta.. teşekkür ederim canlarım paylaşımlarınız için

Ablam çok ağır bir trafik kazası geçirdi.
Yaklaşık 4 aydır yatalak durumda.
Bu dönemi geçirmek çok zor.
Ama olsun sonunda ayağa kalkacağını biliyorum.

ay canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin. en azından hayatını kaybetmedi.. allah size eğer çocukları varsa onlara ve sevenlerine bağışlasın canım

ay canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin. en azından hayatını kaybetmedi.. allah size eğer çocukları varsa onlara ve sevenlerine bağışlasın canım

Çok sağol canım duyarlılığın için.
Allaha çok şükür onu kaybedebilirdik zaten elektro şokla tekrar hayata dönmüş.
12 yaşında bir oğlu var.
Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki hayatta bir insanın kendi kendine yetebilmesinden daha büyük bir nimet yokmuş.
Allah kimselere böyle acılar yaşatmasın. Çok zor çooook.........

ay canım geçmiş olsun allah size ve oğluna bağışlasın canım allah acil şifalar versin

Geri