haydi polyanacılık oynalalım varmısınız???

Ce: haydi polyanacılık oynalalım varmısınız???

calikusu gecmis olsun...acil sifalar dilerim canim

bende annemden ayrıyım ama olsun esimlede aram bozuk ama olsun hayat herseye ragmen yasamaya deger dimi

ewt bnde ailemden uzaktayım onları dilediğim zaman göremiyorum,çok özlüyorum,ama olsun hayattalar ve onları imkanım olduğu sürece görmeye gidebiliyorumALLAHA ŞÜKÜR

çalıkuşu canım çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin

Cevap: haydi polyanacılık oynalalım varmısınız???

5 senelik bir ilşkim vardı beni aldattığını hissettim ve şuanda sevgi adına bütün değerlerimi insanlra olan güvenimi kaybettim :cry:ama beni çok seven bir ailem var biliyorumki onlar hep yanımda olcak..:melek:

Öncelikler gecmis olsun calikusu allah sifa versin tez zamanda iyilessin ablan!
Borclar yani krediler yüzünden her ayi zor bitiyorum bunlar beni daraltiyor bunaltiyor cogu zaman, ama olsun allah nasip ederse 10 yil sonra yani 32 yasimda iki tane evim olacak esimle cocuklarimla(olursa) mutlu huzurlu yasayabilecegim...

inşallah mery gizy ve diğer arkadaşlar yorumlarınız içi teşekkürler hayat herzaman yaşamaya değer allah gönlünüzden geçenleri hepinize hayırlısıyla versin hanımlar

suaralar cok mutsuzum içimde dısarı bellı etmem daha bundan daha kotu durumlarada dustum... dahada kotulernıde yapabılırdımde...

Kafam cok karisik, aklimda bin türlü sey dönüyor, ama olsun esim ne olursa olsun yanimdaya bu bana yeter :)

Geri