gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayır işlemek

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada hayir islemek hayirlidir. Rüyanizda hayir için bir çok çocugu sünnet ettirdiginizi veya onlari götürüp bastan asagiya kadar elbise ve saire ile giydirdiginizi gör-mek, dünya ve ahirette bütün islerinizin yolunda gidecegine ve Al-lah'in (C.C) rizasini elde etmis oldugunuza isarettir. Hayir için bir çesme veya bir sebil yaptirdiginizi görmek, dünyadaki islerinizin düzelip yoluna girecegine, bir küp içine koydugunuz sudan hayrat için bardak, bardak dagittiginizi görmek, Allah'in rizasini tahsil edip ahiretinizi kazandiginiza delalet eder. Hayir için bir kurban keserek etlerini fakirlere dagittiginizi görmek, akraba ve arka-daslariniz yaninda hayirla anilacaginiza, günahlarinizin affina isarettir.

hayır işlemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayır

hayır

Sık sık görülürse Kişinin sıkılacağına işarettir. Az görülür ise iyilik olarak yorumlanır.
  2. Hayır...... ?

Hayır...... ?

Hayır...... ? katlanamadığım tek kelime
  3. yüreğe işlemek

yüreğe işlemek

çok derin acı veya sevinç uyandırmak ... "onun sevgisini yüreğime işledim"
  4. Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı nedir? Arkadaşlar Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı nedir ya çatladım merakımdan hadi cevap yazın merakımı alın :D
  5. Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Ne Demek Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda sizlerle ciğerini okumak deyimi anlamını paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek bilgi veriyoruz.... Ciğerine işlemek;Kırıcı üzücü bir sözün bir davranışın acısını derinden duymak demektir. "Dün benim hakkımda...

Sayfayı Paylaş