gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hayırdır Tekin Tolga Çevik yeni sinema filmi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hayırdır tekin filmi tolga çevik yeni sineme filmi hayırdır tekin oyuncu kadrosu konusu hikayesi burada arkadaşlar. Ünlü Komedyen Cem Yılmaz'ın eniştesi olan ve Cem Yılmaz gibi usta bir komedyen olan Tolga Çevik herkesi ekran başına kitleyen kahkaha attıran şovu Komedi Dükkanı adlı programına son verdi ve yeni sinema filmi Hayırdır Tekin filmi için çalışmalara başladı Melek'lerim. Tolga Çevik Hayırdır Tekin filmi için çok iddialı geliyor arkadaşlarım. Hayırdır Tekin Tolga Çevik gibi ünlü isimleri oyuncu kadrosuna dahil etmiş. Hayırdır Tekin filmi oyuncu kadrosu listesi; Tolga Çevik, Köksal Engür, Toprak Sergen, Pelin Körmükçü ve Zeynep Özder gibi isimlerden oluşuyor. Ekim ayında çekimlerine başlanılacak olan Hayırdır Tekin vizyon tarihi ise 24 Şubat olarak belirlenmiş Melek'lerim:)

Meleklermekani.com olarak Tolga Çevik'e yeni sinema filminde başarılar diliyor ve Hayırdır Tekin filmini sabızsızlıkla bekliyoruz:)

2. nilaytolga

nilaytolga Forum Okuru

Seni çoook seviyoruz Tolga Çevik ! :) Film gişe rekorları kıracak gibi gözüküyor :)

Hayırdır Tekin Tolga Çevik yeni sinema filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolga Çevik

Tolga Çevik

1974 yılında İstanbul'da doğdu. 1996 yılında Central Missouri State University'nin Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Amerika'daki eğitimini tamamladıktan sonra Hadi Çaman Tiyatrosu'nda profesyonel oyunculuğa başladı. Sırasıyla, "Küheylan", "Sen Beni Sevmiyorsun", "Kelebekler Özgürdür" ve "Kalbin Sesi" oyunlarının yanı sıra,...
  2. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

10 kilo verdi, üç ayrı zamanda geçen filmi için şekilden şekile girdi. 'Güneşi Gördüm’ filmi için 10 kilo verdiğini açıklayan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, üç ayrı zamanda geçen hikayede şekilden şekile de girdi. Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi 'Güneşi Gördüm' için tipini birçok kez değiştirdi. Üç ayrı zamanda geçen filmin ilk çekimlerinde, uzun sakalları ve uzun saçlarıyla kamera karşısına...
  3. Tolga Çevik kanatlandı

Tolga Çevik kanatlandı

tolga çevik araba tolga çevik, tolga çevik arabası, tolga çevik yeni arabası, tolga çevik araba, komedi dükkanı, komedi dükkanı tolga çevik, tolga çevik komedi dükkanı, Komedi Dükanı ile ekran başında ki herkesi kahkahalara boğan ünlü komedyen Tolga Çevik, tam bir araba tutkunuymuş Melek'lerim:) Araba koleksiyonuna bir yenisini daha eklemiş ve bakın kaç paraymış bu araba :) Ee ne diyelim...
  4. Tolga Çevik hayatı

Tolga Çevik hayatı

tolga çevik biyografi sarp çevik tolga cevik sarp komedi dükkanı kimdir togla çevik hayatı, kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri Tolga Çevik diyince akla elbette ki "Komedi Dükkanı" gelir değilmi Melek'lerim? :) Ee o zaman buyrun Tolga ve Çevik olan bu komedyen oyuncunun hayatına dair bilgilere :) Tolga Çevik,bir sinema ve tiyatro...
  5. Tolga Çevik Hastanelik Oldu!

Tolga Çevik Hastanelik Oldu!

tolga çelik, tolga çelik haberleri, tolga çevik hakkında Sevgili melekler, Komedi Dükkanı adlı stand up gösterisiyle izleyicinin sevgisini kazanan oyuncu Tolga Çevik sahnede düştü. Hastaneye kaldırılan Çevik ameliyat oldu, şu anda durumu iyi. İşte haberin detayları... Son olarak Ezgi Mola ile başrolü paylaştığı “Patron Mutlu Son İstiyor” filmiyle gündemde olan Tolga Çevik’e nazar...

Sayfayı Paylaş