Hayırlı Akşamlar Mesajları İster misiniz ?

T

TİTAN

Forum Okuru
Hayırlı Akşamlar Mesajları İster misiniz ?
Hayırlı Akşamlar Sözleri

İyi Akşamlar Sözleri

Sevgili melekler, son paylaştığımız kısa ve anlamlı doğum günü mesajları konumuzun ardındna bu sayfamızda da Hayırlı Akşamlar Sözleri isteyen meleklerişmize ve sayın misafirlerimize İyi Akşamlar Sözleri sunuyoruz...

iyi_geceler-26d.jpg

Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim

Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum iyi geceler Sana Bebeğim

Geceyi bana Sor Rüyalarımı Bana Sor, uyumak Nedir biLmiyorum Rüya Desen Seni hayal ediyorum Seninle Yaşıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim iyi geceler

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim iyi Geceler Herşeyim!

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yaLnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler

Sen uyurken Şuan Tatlı Rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler

Sensizlik olsada sonum geceler dert ortagım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yaLnızlık olur, iyi geceler aşkım

iyi Geceler Yosun Gözlüm tatlı rüyalar benim HayaLim

Gecelerin Sıcak Rüyaların Candan Olsun Sana iyi geceler Olsun

En iyi Gecen Bugunden Daha Güzel yarın oLacak geceler içinde Olsun İyi Geceler Birtanem

Sana Gecelerin Sessizliğini Rüyaların En güzelini Görmen için Dua Ediceğim Aşkım iyi geceler

Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dilegi ile iyi geceler

Sen Güzel rüyalar içinde Ben Senin hayalinle Sen gecelerin Kucağında uykuda Ben iSe Seni Düşünerek Sabahların içinde iyi geceler

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana İyi geceler Aşkitoma

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi...

Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne İyi geceler birtanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini...

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin Bende gönderiyorum canım sana Öptüm biriciğim iyi geceler sana

İyi ki varsın birtanem Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun iyi geceler sevgilim Seni çok seven aşkın.

Gülü bir gün seni her gün gülü soluncaya seni ölünceye denk seveceyim iyi geceler

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut gagasında iyi akşamlar öpüçüğü yanağını uzat...!

Geri