gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Hayırlı cumalarla ilgili güzel sözler resimler mesajlar burada

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Hayırlı cumalar melekler [​IMG]

uğurlubebek bunu beğendi.
  2. ece naz

ece naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    0
Hayırlı cumalarla ilgili güzel sözler resimler mesajlar burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel hayırlı cumalar ve cuma mesajları resimli olarak burada

En güzel hayırlı cumalar ve cuma mesajları resimli olarak burada

en güzel cuma mesajları güzel cuma mesajları 2011 kısa guzel mesajlari En güzel cuma mesajları, en güzel cuma sözleri, en güzel cuma yazıları, en güzel cuma msj, cuma mesajları kısa, cuma mesajları 2011, cuma mesajları 2012 Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz. Özünün...
  2. Hayırlı cumalar melekler cuma sözleri burada

Hayırlı cumalar melekler cuma sözleri burada

Hayırlı cumalar melekler Cuma günü mesajları cuma günü sözleri Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz. Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar... Bildirdiğin ve...
  3. Hayırlı Cumalar Mesajları Yeni

Hayırlı Cumalar Mesajları Yeni

Hepinizin cuması mübarek olsun arkadaşlar. Varsa yeni cuma mesajları bekliyorum sizden.Teşekkürler..
  4. Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Bu konu; Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir Cuma gününe daha sağ salim kavuşmuş buluyoruz, Yaradana şükürler olsun. Bu şükürlerimizi, hislerimizi ve duygularımızı sevdiklerimizle paylaşabilmek adına derlediğimiz en yeni hayırlı cumalar mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar Yaradan Yar...
  5. 2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

hayırlı cumalar 2014, 2014 cuma sözleri, 2014 hayırlı cumalar sözleri Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü için en hayırlı ve anlamlı Cuma sözleri arayanlar için Cuma söz ve mesajlarını paylaşışor herkese hayırlı cumalar diliyoruz. Allahım, Sen, benim Rabbimsin Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım....

Sayfayı Paylaş