gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

hayırlı ve huzurlu Ramazanlar!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Mübarek Ramazan ayı, çok şereflidir. Bu ayda yapılan, nafile namaz, zikir, sadaka ve bütün nafile ibadetlere verilen sevap, başka aylarda yapılan farzlar gibidir. Bu ayda yapılan bir farz, başka aylarda yapılan yetmiş farz gibidir. Bu ayda bir oruçluya iftar verenin günahları affolur. Cehennemden azat olur. O oruçlunun sevabı kadar, ayrıca buna da sevap verilir. O oruçlunun sevabı hiç azalmaz. Bu aya saygısızlık edenin, günah işleyenin bütün senesi, günah işlemekle geçer. Bu ayı fırsat bilmeli, elden geldiği kadar ibadet etmelidir. Allahü teâlânın razı olduğu işleri yapmalıdır. Bu ayı, ahireti kazanmak için fırsat bilmelidir.
    Ramazan huzurdur gelın cevremızdekı bır kac ınsana bır gecede olsa huzur ortamı oluşturalım...
    Huzurlu Ramazanlar..melekler mekanı olarak tüm islam alemine ve meleklerimize hayırlı Ramazan dileriz

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hayırlı ve huzurlu Ramazanlar!
    Herkese ben de hayırlı Ramazanlar diliyorum melekler... Huzurla ve sevgiyle kalın...

3. SeLiN

SeLiN Forum Okuru

Herkese hayırlı Ramazanlar..

4. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum :)

hayırlı ve huzurlu Ramazanlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski ramazanlar!

eski ramazanlar!

Şimdi artık kırıntıları kaldı. Birkaç sene sonra, bu kırıntıları da kaybolup sadece tarih sayfalarında yaşayacaklar... Arap Bacılar'dan, halayıklardan, dadılardan söz ediyoruz. Bu isimler bile onların bir evde ne kadar önemli olduğunu, incelik isteyen işlere verildiğini kolaylıkla anlatabilmektedir. Bundan 50 sene evveline kadar sadece büyük konaklarda, yalılarda, köşklerde değil, orta halli...
  2. huzurlu ve mutlu bir yaşam evde başlar...

huzurlu ve mutlu bir yaşam evde başlar...

Herkesin ideali huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektir. '100 Sorun 100 Çözüm' adlı çalışma, ev hayatındaki sorunlara çözüm üretiyor. İşte evdeki bazı problemler ve denenmiş çareler. ABD'de 70 profesör tarafından hazırlanan "100 Sorun 100 Çözüm" adlı çalışmada, Feng Şui ustalarından da öğütler alınmış. Özellikle ev ortamının sıkıcılığına çare bulmak isteyen uzmanlar,...
  3. huzurlu ve mutlu evlilik sırf kadına yarıyormuş...

huzurlu ve mutlu evlilik sırf kadına yarıyormuş...

Mutlu evlilik sadece kadına yarıyormuş ABD’de yapılan bir araştırma, mutlu bir evliliğin kadınların stres seviyesinde önemli bir azalmaya yol açtığını, ancak erkekler üzerinde böyle bir etkisi olmadığını ortaya koydu CALIFORNIA Üniversitesi’nde yapılan araştırmada, 60 çifte evlilikleri ve iş hayatlarıyla ilgili çeşitli sorular yöneltildi. Ayrıca bu çiftlerin vücutlarındaki strese yol açtığı...
  4. Huzurlu ölmek istiyorum”dedi ve huzur evine yerleşti!

Huzurlu ölmek istiyorum”dedi ve huzur evine yerleşti!

Sanat hayatının 50. yılında Bursa'da huzurevine yerleşen usta tiyatro oyuncusu Baykal Kent, "İstanbul'dan uzakta, Uludağ'ın eteklerindeyim. Burası çok güzel. İstanbul'da huzur falan yok. Burada mutluluk var, kimsenin dır dırı yok" dedi
  5. Meleklerim, hepínize hayirli huzurlu ve gönlünüzce gececek bir yil diliyorum...

Meleklerim, hepínize hayirli huzurlu ve gönlünüzce gececek bir yil diliyorum...

Meleklerim, hepinize hayirli, huzurlu, mutlu ve gönlünüzce gececek bir yil diliyorum. Rabbim hakkinizda herseyin hayirlisini nasip etsin, ve pisman olacaginiz kararlar verditmesin. Saglikli ve mutlu olun emi... :oppucuk: Allaha c.c. emanet olun. sevgilerimle cücük:yumurta:

Sayfayı Paylaş