gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayız

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile kalıp çocuk dünyaya getirmelerine, Hamile kadının hayız olduğunu görmesi oğlu olmasına delalet eder.

hayız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümcül hata

ölümcül hata

"ÖLÜMCÜL HATA" Resmi büyütmek için tıklayın Helle Dale, Washington Times'te Yayınlanan Makalesinde Laik ve Dindar Türkler Arasındaki Çatlağın Giderek Büyüdüğünü, Devlet İçindeki Gerilmelerin Ciddi Bir Biçimde Gözüktüğünü Öne Sürdü. ABD'nin önde gelen düşünce kuruluşlarından Heritage Vakfı'nın üst düzey yetkililerinden Helle Dale, laik ve dindar Türkler arasındaki...
  2. Hanım göbeği

Hanım göbeği

hanım göbeği tatlısı video Malzemeler: 700 ml su 500 gr un 6 yumurta 1 kg tozşeker 500 ml su 1 limon 50 gr tereyağı kızartmak için Ayçiçeği yağı Hazırlanışı: *Tozşeker, 500 ml su ve limon suyunu bir tencerede kaynatarak şurup hazırlayın. *700 ml suyu kaynatın. Kaynamış suya unu ekleyip karıştırın. *Tereyağını ekleyip yoğurun. Tezgah üzerinde...
  3. handan ablama

handan ablama

mrhb handan abla ben sitenizin yeni uyesiyim austuraliada yasiyorum evliyim suan kardesimi yanima getirmek istiyorum 3 ayligina fakat buraya gelip kaldigi kisa sure icinde birini bulup evlenmesini temenni ediyoruz ailece cunku benim burada hic esim ve cocuklarim disinda kendi ailemden kimse yok o nedenle en azindan kardesimin gelip benim yanimda kalmasini istiyorum onun icin bir acilim...
  4. hata nerde???

hata nerde???

içim acıyor meleklerim içim...offf!!! bugün sevdiğim adamın arkamdan yaptıgı işleri ögrendim.... bildiğiniz gibi bir dersanem var olmaz olsun :( neyse bugün gittim dersaneye bir kız var benim yakın arkadaşım...megerse bu kız sevdiğim adamın komşusuymuş ve benim bundan anca haberim oluyor ne garip dimii dersanenin ilk günü bu kızı tanıyıp tanımadıgını sormuştum yalancı sevgilim de tanımıyorum...
  5. Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Siz şu anda araç kullanıyorsanız ve bu haberi okuyorsanız aman kızlar dikkat edin. Tam ibretlik bir haber düştü ajanslara az önce 18 yaşındaki Taylor Sauer, facebookta “Araba kullanırken Facebook'ta mesaj yazmak tehlikelidir. Ha ha ha!” yazdıktan bir kaç saniye sonra kazada can verdi Huffingtonpost gazetesinin haberine göre ABD'de Taylor Sauer (18) isimli üniversite öğrencisi, arabada...

Sayfayı Paylaş