gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hayki Ft. Yas - Nolur Evet De

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır video çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır şarkısı hayki videosu aşkım minik kraliçem seni çok seviyorum bende
    benimle benimle benimle evlenirmisin
    hıı ne diyosun sen lan ohaaa hayır olamaz asla
    neden?
    içip içip döversin
    yuh kızım ben alkol kullanmamki döversemde adam değilim
    inanamamki hayki
    yalancımıyım ben sanki
    lan sen kahveden çıkmazsın
    okey tavla bilmem öğrenirsem senle oynarım
    yok aman dur orda kalsın kumarda vardır şimdi sende
    asla korkma benim çokta param yok zaten altı üstü derdim saadet
    olmaz aşkım biraz sabret ben bu yaşta biraz taze sayılırım
    gelir bende kapının önüne anırırım
    hayvan şarap içer pis kokarsın tipindende belli zaten sen bi piskopatsın
    tamam kabul var birazcık amma ellerinde uslanırım damlam yarın senide istetirim ananmla git konuş babanla
    aman başım belada delimisin sen oğlum öldürürler hemde ben zaten özgürüm ben hiç bişeyden anlamamki; çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır
    korkma bebeğim elime her bi iş yakışır hem dikiş takışta biliyorum sana bişi bırakmam
    hayır kurufasülye pilavı yaptırıp yanına soğanı kırıyım dersen elimin tersini yersin suradınla merse dönersin ben mersin kızıyım abi git başımdan yaa
    aaah yeter ulan evleneceksin benimle yarim kalmadı halim kalbim yanlız sana talip bana bağrıp durma çarparım ağzının ortasına
    ühüüü şimdiden başladı yaa
    affet bebeğim kendimi kaybettim bendeki şiddet dilden gelir ama elimden gelmez
    hı tabi tabi o zaman isteklerimi sayıyorum yatlar katlar beetler feetler mıchkler mıxler
    lan şimdi bu kız benden klip isterse
    isterim tabiki serseem
    o zaman çekelim dersem kabul edermisin söyle bana evet mi hayır mı
    ı ı hayır
    hayır
    hayır
    hayır

Hayki Ft. Yas - Nolur Evet De konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayki ft. Fieber - Yoksun Yanımda

Hayki ft. Fieber - Yoksun Yanımda

Unuttum herşeyi geçmişi sildim Uzağım şimdi uçurumlardan Kanarken eller tutan birisi var Yanarken heryer içinde değiliz Yada biz olalım farketmez kül olalım Alevin sarsın beni Dalsın gözlerin kalsın öylece Yoksun yanımda bitmez bu gece Yine üşüdüm bak nerdesin aşkım Bu adam böyle olmuyo sensiz Duygular artık yok gibi derken Kanımda deli bir aşk dolanır Yanımda olmanı şuan herşeyden Herkesten...
  2. Hayki & Yas - Sesimi Kesebilirmisin

Hayki & Yas - Sesimi Kesebilirmisin

Kafamı öne eğmek isteyen o sorunlar, beni benden alıp giden anılar, Dünyamdaki gerçek yalanlar; boşlar, hepsi yok oldular.içimdeki can çekişen melek düşman, abrakadabralı masum şeytan, aşkın tatlı görünüşü,sonu isyan.sadık olduğun o ruhun sahibi bir hayvan. Dur dünya bir dakka zamanı geriye alın,baştan yaşayacağım.zor sönmez kalbimin ateşi..kor dinmez acı darbesi.tut hadi kanayan o elleri,...
  3. Hayki & Yas - Düşünme

Hayki & Yas - Düşünme

duygularım kangren oldu kalbim sık boğaz etme beni korkularım neden oldu buna sakin davranamam çok denedim sorgularımın amacı belliydi kaçmak yerine durup sendeledim suratım belki gülümserdi ama ben ağlarken de gülerdim evimde ışık boldu odamda ışık yoktu evimde param çoktu cebimde param yoktu evimde sorun yoktu odamda sorun çoktu elimde silah yoktu kafamda ceset çoktu siz temiz bense kirli...
  4. Hayki & Yas - Anla Artık

Hayki & Yas - Anla Artık

Nakarat Onun dünyası kapkaranlık Kalbindeki acıysa yalnızlık Sorun şu ki se tava aydınlık İçindeki bi yabancı anla artık (Yas verse) Bugün ışığı göremedi gözlerim Kör mü sence hislerim Ezberimde dizili kinlerim Şimdi söyle pes etmesi gereken ben değil miyim? Ama bi umut Ama bi unut o günleri Aç yeni defteri, sil eski kederi Sev yeni birini,kaç buralardan Gece olacaksa güneşte doğacak...
  5. Hayki & Yas - 21

Hayki & Yas - 21

İçimde bir sıkıntı vardı duymak istemezdim içlerinden en büyük yeminle gözemi aldın harbi en küçük yeminle sadık oldum.bu şehrin orta yerine acımı kustum, tacı kaybolan bir kraliçeydim sustum.bu parça '21' özel bi gündü sözel bir ana döndü güzel bi ömrü gözleriyle gömdü, kördü gözlerim şimdi gördü,aldığın o pembe mumsa söndü, aşk için hayat selam,bu kızsa öldü.kanatlarım kırıldı, uçmak...

Sayfayı Paylaş