gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını albümü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam gençlik, Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını hakkında bana neler yazabilirsiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Hayko CEPKİN, ilk albümünden beri her zaman kendisinden söz ettirdi ve yine çok konuşulacak..

Her albümünde farklı bir konuya değinen Hayko Cepkin'in "aşk" temasına yer verdiği yeni albümü "Aşkın Izdırabını..." için geri sayım başladı...

"Aşkın Izdırabını..." şarkı listesi:

Paranoya
    Geç Kaldım
    Platonik
    Kabulleniş
    İçgüdü
    Aşk Kitabı
    Tek Gecelik
    Tükenmiş
    Takıntı
    Kıskançlık
    Paranoya (Klasik)
    Geç Kaldım (Akustik)
    Platonik (Elektronik)
    Boynuz Track

Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayko cepkin

hayko cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!

Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!

hayko cepkin yeni albüm 2010 hayko cepkin 2010 albümü albüm Hayko Cepkin, "Tanışma Bitti" adlı son albümündeki şarkılarıyla başarısını sürdürüyor. "Ölüyorum" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, bu şarkıyı yaklaşık olarak 5 yıl önce kendisini çok kötü hissettiği bir dönemde yazmış. "Ölüyorum" adlı şarkıya çekilen kliple albüm promosyonunu...
  3. Hayko Cepkin - Rock'n Coke  2009 Album

Hayko Cepkin - Rock'n Coke 2009 Album

hayko cepkin 2009 albümü hayko cepkin yeni albüm 2009 albüm son Hayko Cepkin hayranlarına müjde.Sanatçının yeni albümü piyasaya çıkmış durumda albümün tanıtımına geçelim şimdi sizlerle birlikte bakalım hangi parçalara yer verilmiş albümdeTrack Listesi 1. Giriş Pınar_Dicle 2. Bertaraf Et Pınar_Dicle 3. Sıkı Tutun Pınar_Dicle 4. Ölüyorum Pınar_Dicle 5. Yalnız Kalsın Pınar_Dicle 6. Kaos...
  4. Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Nilüfer & Hayko Cepkin - Aşk Kitabı

Nilüfer & Hayko Cepkin - Aşk Kitabı

Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrilmak kanunmu ask kitabinda El ele tutusup gülmeden daha Terk etmek kanunmu ask kitabinda Ümitlerim kirildi bitti Hayallerim yikildi gitti Bu dert beni benden etti Sevdim, sevdim bak ne hale geldim Her seven sonunda düsüyor derde Bu ask kitabinin yazani nerde Bir asik inandi çok sevdi diye Terk etmek kanunmu ask kitabinda Ümitlerim kirildi bitti...

Sayfayı Paylaş