gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

hayko cepkin yeni albüm 2010 hayko cepkin 2010 albümü albüm [​IMG]

Hayko Cepkin, "Tanışma Bitti" adlı son albümündeki şarkılarıyla başarısını sürdürüyor. "Ölüyorum" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, bu şarkıyı yaklaşık olarak 5 yıl önce kendisini çok kötü hissettiği bir dönemde yazmış. "Ölüyorum" adlı şarkıya çekilen kliple albüm promosyonunu tamamlayan sanatçı, bundan sonra konserlere yoğunlaşacak.
    Haziran ayı sonuna kadar üniversite konserlerine katılacak olan Hayko Cepkin, sonrasında da birkaç festivale katılıp yeni albümünü hazırlamak üzere köşesine çekilecek. Şimdiden birkaç yeni şarkıyı hazırlamış olan sanatçı, 2010 yılının Ocak ayında yeni albümünü çıkartmayı planlıyor. Underground kökenden gelen ve yaptığı konserlerle başarıya ulaşan Hayko Cepkin, kendisini hala yeni keşfedenler olduğunu ve bundan büyük mutluluk duyduğunu söylüyor.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!
    severim haykoyu tesekkürler canım

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!

rica ederim canım

Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayko cepkin

hayko cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayko Cepkin - Yarası Saklı

Hayko Cepkin - Yarası Saklı

kurtarın beni tutun elimden düşmeden kollayın beni korkar oldum ben herşeyden unutmam seni çok acı verdin giderken hala çok yeni yarasi sakli derimde yok mu bunun ilacı?
  3. Hayko Cepkin - Rock'n Coke  2009 Album

Hayko Cepkin - Rock'n Coke 2009 Album

hayko cepkin 2009 albümü hayko cepkin yeni albüm 2009 albüm son Hayko Cepkin hayranlarına müjde.Sanatçının yeni albümü piyasaya çıkmış durumda albümün tanıtımına geçelim şimdi sizlerle birlikte bakalım hangi parçalara yer verilmiş albümdeTrack Listesi 1. Giriş Pınar_Dicle 2. Bertaraf Et Pınar_Dicle 3. Sıkı Tutun Pınar_Dicle 4. Ölüyorum Pınar_Dicle 5. Yalnız Kalsın Pınar_Dicle 6. Kaos...
  4. Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını albümü

Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını albümü

Selam gençlik, Hayko Cepkin 2012 albümü Aşkın Izdırabını hakkında bana neler yazabilirsiniz ?

Sayfayı Paylaş