gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hayko Cepkin - Bilmezsin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Etme gönül kendine Yar için geçtiyse, giysen üstün değişmez Gör, kendin değilsen
    Yine yolun başında beyaz kefen giydiysen gel
    Umrun umrumdur göremezken

Örtü örttüm üstüne yar teni inceyse
    Üşür sandım kendine,yol uzun geldiyse
    Bil ki durur başında geceleri beklerken ,gel
    Umrun umrumdur, göremezken

Hayko Cepkin - Bilmezsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayko cepkin

hayko cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayko Cepkin - Yarası Saklı

Hayko Cepkin - Yarası Saklı

kurtarın beni tutun elimden düşmeden kollayın beni korkar oldum ben herşeyden unutmam seni çok acı verdin giderken hala çok yeni yarasi sakli derimde yok mu bunun ilacı?
  3. Hayko Cepkin - Hüzünle Karışık

Hayko Cepkin - Hüzünle Karışık

bana yol ver bana iyi bak son vedadır sana son kez sana 1 söz son defadır bana yol ver bana iyi bak son vedadır sana son kez sana 1 söz son defadır bırak aksın sel sular can evımden vurdular bana kalsın dar duvar ezılır elbet can cıkar.
  4. Hayko Cepkin-Ölüyorum

Hayko Cepkin-Ölüyorum

Unutulur mu gökyüzü Yitirir miyim bu gül yüzünü Birer birer neyim kalır geriye baksam da Solar mıyım gündüz gece Güneşim yoksa bu son hece Birer birer neyim kalır geriye baksam da Zehirlendi dudaklarım Çocukken nasıl ağlardım Birer birer neyim kalır geriye baksam da Ne kaldı bak ellerimde Biliyorum gülüyorsun Her adımımda derine Ölüyorum... Törpülenmiş tırnaklarım Güçsüzdüm ben...
  5. Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş