gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hayko Cepkin İçin 3 Yıla Kadar Hapis İstendi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hayko cepkin hayko cepkin haberleri

Sevgili melekler, ünlü rock şarkıcısı Hayko Cepkin'e 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Geçtiğimiz şubat ayında yaraladığı bir kadın hayranının şikayetiyle dava açılan Cepkin hakkında savcılık 3 yıl hapis cezası istiyor. İşte detaylar...

hayko-cepkin.jpg

Hayko Cepkin'e dava şoku! Ünlü rock şarkıcısının hayranı Gülşen Dilek Akbaş, geçtiğimiz Şubat ayında Roxy Bar çıkışı kendisine kafa atan Cepkin'den şikayetçi olmuştu.

50 BİN LİRA İSTEDİ İDDİASI

Olay sonrası yüzü kanlar içinde kalan Akbaş'ın şikayeti üzerine Cepkin hakkında 'kasten adam yaralama' suçundan üç yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Akbaş'ın kendisine ırkçı bir hakarette bulunduğu ancak hayranına vurmadığını söyleyen Cepkin'in de Akbaş'tan şikayetçi olması üzerine Akbaş hakkında da 'haksız çıkar sağlamaya çalışma' suçundan üç, 'hakaret' suçundan ise iki yıl hapis istemiyle dava açıldı. Akbaş'ın; Cepkin'e, 50 bin lira vermesi durumunda şikayetçi olmayacağını söylediği ifade edildi.

2. Pervin M.

Pervin M. Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Hayko için en sevdiğim şarkıcı diyebilirim ki kendisinin büyük bir hayranıyım habere çok üzüldüm açıkcası.Hayko nun davranışına mı üzüleyim kadının para derdine düşmesine mi üzüleyim bilemedim.Umarım olay tatlıya bağlanır.

Hayko Cepkin İçin 3 Yıla Kadar Hapis İstendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayko cepkin

hayko cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayko Cepkin - Yarası Saklı

Hayko Cepkin - Yarası Saklı

kurtarın beni tutun elimden düşmeden kollayın beni korkar oldum ben herşeyden unutmam seni çok acı verdin giderken hala çok yeni yarasi sakli derimde yok mu bunun ilacı?
  3. Hayko Cepkin - Hüzünle Karışık

Hayko Cepkin - Hüzünle Karışık

bana yol ver bana iyi bak son vedadır sana son kez sana 1 söz son defadır bana yol ver bana iyi bak son vedadır sana son kez sana 1 söz son defadır bırak aksın sel sular can evımden vurdular bana kalsın dar duvar ezılır elbet can cıkar.
  4. Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ünlü Oyunculara 20 Yıl Hapis İstendi!

Ünlü Oyunculara 20 Yıl Hapis İstendi!

ünlüler narkotik, ünlü oyuncular uyuşturucu, ünlülere uyuşturucu baskını Sevgili melekler, "uyuşturucu madde ticareti yapmak' ve 'uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak' iddiasıyla açılan davanın ilk duruşması başladı. Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut ile şarkıcılar Mehmet Erdem ve Koray Candemir’in de aralarında bulunduğu 53 sanık...

Sayfayı Paylaş