gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hayko Cepkin & Ogün Sanlısoy - Korkma

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Korkma Ruhun duymaz geceler kalmış üstüne
    Gönlün olmaz korkma!
    Sevgin olmaz denesen de bile bile
    Ömrün olmaz korkma!
    Çırpındıkça batarsın bataklığa
    Kurtaran kalmaz unuttuğun dışında
    Ellerin buz olur, ayakların çivi
    Isıtmazlar dokunsalar da
    Bedenin kalsın, ruhun inansın
    Severim sandım, yine aldandın
    Ruhun duymaz seneler geçmiş üstüne
    Gönlün olmaz hala
    Sevgin dolmaz "Yine" desen de kendine
    Saygın olmaz korkma!

Hayko Cepkin & Ogün Sanlısoy - Korkma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayko cepkin

hayko cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ogün Sanlısoy biyografisi

Ogün Sanlısoy biyografisi

Mimar Sinan Üniversitesi’nde endüstri ürünleri tasarımı okurken aynı zamanda da müzik çalışmalarını yürüten Ogün Sanlısoy, ilk sahne deneyiminlerine akustik gitarıyla gerçekleştirdiği performansı ile 1989 yılında başladı. Bunu takip eden yıllarda farklı amatör gruplarda solistlik yaptı ve ilk demo kaydını gerçekleştirdi.. 1992 yılında Pentagram'a katıldı ve aynı yıl çıkan “Trail Blazer”...
  3. Hayko Cepkin - Yarası Saklı

Hayko Cepkin - Yarası Saklı

kurtarın beni tutun elimden düşmeden kollayın beni korkar oldum ben herşeyden unutmam seni çok acı verdin giderken hala çok yeni yarasi sakli derimde yok mu bunun ilacı?
  4. Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy İLK ALBÜMÜNÜZ KORKMA”YI YENİDEN MÜZİK MARKETLERE, BAZI EKLEMELERLE BİRLİKTE SUNDUNUZ. NEDEN TEKRAR İLK ALBÜMÜ ÇIKARDINIZ? 1999 yılında çıkarmıştım ilk solo albümüm “Korkma”yı sizin de söylediğiniz gibi. 2004 yılında “O Gün” ve 2006 yılında “Üç” albümlerimden sonra dinleyicilerden gelen yoğun istek ve albüme ulaşamama durumlarını görünce bazı değişikliklerle...
  5. Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş